SPECIÁL COVID-19: Aktualizované statistiky z domova i ze světa →
ILUSTRACE: archiv PressPort Magazínu

Plesl: Čínské laboratoře vyvíjely ‚covid‘, aby zlikvidovaly pořad 168 hodin ČT

Je to spiknutí proti Noře, dodává šéfredaktor MF DNES

Aktualizace:
Sponzorováno
Hodnocení čtenářů1 Hlasování
95
95

Horké novinky, štiplavé glosy. Aktuální zprávy tentokrát hodnotí šéfredaktor MF DNES Jaroslav Plesl. Mimo jiné i tu s titulkem: V ČT se šíří covid. Zasažena je Fridrichová.

„Pokud vím, tak se v neděli nebude vysílat (pořad 168 hodin, pozn. red.). Všichni lehli. Konečně se tím vysvětluje to čínské spiknutí. Že ty čínské laboratoře vyvíjely covid, aby zlikvidovaly 168 hodin ČT. To je hlavní varianta, pravdivá. Je to spiknutí proti Noře,“ podotýká Jaroslav Plesl.

V Praze už otevřeli hospodu i přes zákaz 

„Já si myslím, že takových hospod funguje spousty. Lidi mají žízeň a chtějí se družit. Je to pro ně dlouhé. Ti, kteří nejvíce vyčítají, tak sami nejraději pijí,“ říká Plesl v narážce na nachytaného Miroslava Kalouska (TOP 09). „Ten přece měl úplně hysterický záchvat z pana Prymuly, a potom si zašel na pivko do hospody na Vinohradech,“ dodává Plesl s tím, že provozovatelé restaurací mastným pokutám jen tak neuniknou, stejně jako musel nést svůj díl odpovědnosti Roman Prymula.

Nejedlý odletěl do Moskvy, ministr Petříček požaduje od Hradu vysvětlení 

„Tak já myslím, že pan Nejedlý létá do Moskvy poměrně často. Má dobré vztahy v Kremlu a rád tam létá, tak já nevím, jaké vysvětlení ministr Petříček požaduje. Na Hrad je hodně přísný. Hrad je na něj také přísný. Takže je to vzájemné. Poradce prezidenta, má-li od něj nějaký úkol, tak do Moskvy letět může. A pokud jsem dobře četl, tak vysvětlení je, že tam odjel dojednávat nějakou schůzku mezi ruským prezidentem a českým prezidentem,“ konstatuje Jaroslav Plesl.

PODPOŘTE
PressPort Magazín
DĚKUJEME
Plesl: Čínské laboratoře vyvíjely ‚covid‘, aby zlikvidovaly pořad 168 hodin ČT
Hodnocení čtenářů1 Hlasování
95
95

O nás

PressPort Magazín (ppmagazín.com; pressportmagazín.cz) je nezávislá zpravodajsko-publicistická platforma. Spuštěna byla dne 11. listopadu 2018. Vydává Pribil Production.

Další příspěvky
Otevření škol zatím v nedohlednu. Do konce roku? Není to jisté