Dominik Feri | KOLÁŽ: archiv PressPort Magazínu

Plesl: Feri to možná kosil po stovkách. Pokud znásilňoval, vězení se nevyhne

Měl projevit lítost, například oznámit, že půjde na sexuální léčení, dodává šéfredaktor MF Dnes

XTV Diskusní pořady
Sponzorováno
Podcasty
Nemáte čas nebo náladu číst? Poslouchejte. Rubrika Podcasty PressPort Magazínu sestává zejména z diskuzních pořadů našich partnerů, spolupracovníků, ale i redaktorů.

Aktuální události komentuje tentokrát šéfredaktor MF DNES Jaroslav Plesl. Konkrétně zprávu s titulkem Je to normální, hájí Schwarzenberg Feriho. Zbytek TOP 09 je zdrženlivý.

„Kolik toho je – zbytek TOP 09…?“ ptá se Plesl úvodem. „Co se týká té kauzy, je to hrozné, samozřejmě. Já bych rád věděl, kolik lidí v TOP 09 o tom mělo informace.“

A pokračuje: „Je to věc, kterou by se policie měla zabývat – i samotnou podstatou: to znamená, zda poslanec Feri z TOP 09 znásilňoval, nebo neznásilňoval dívky. Takhle stojí otázka. Pokud spáchal znásilnění a bude mu to prokázáno, vězení se vyhnout nemůže. Tady se bavíme o trestněprávní kvalifikaci. O čem se baví Karel Schwarzenberg, často nevím. Za A mu není rozumět, za druhé se mi zdá, že v poslední době se mu věci slévají do takové beztvaré hmoty. Je možné, jak psal Matěj Stropnický, že si vzpomněl na nějakou služtičku z mládí. Myslím, že to pojmenoval nejlépe. Feri je jeden z mála, který to takto ‚kosil‘ po desítkách, možná po stovkách,“ podotýká Jaroslav Plesl.

vaší podpory si vážíme
Zde můžete podpořit
PressPort Magazín
DĚKUJEME

Plesl: Feri to možná kosil po stovkách. Pokud znásilňoval, vězení se nevyhne
Hodnocení čtenářů4 Hlasy
96
96

O nás

PressPort Magazín (ppmagazín.com; pressportmagazín.cz) je nezávislá zpravodajsko-publicistická platforma. Spuštěna byla dne 11. listopadu 2018.

Základní sekce jsou:

  1. PUBLICISTIKA
  2. DOMOV
  3. SVĚT

Tyto sekce a jejich rubriky jsou označeny svoji základní barvou (oranžová a červená) a články z nich je možno najít i v dalších rubrikách, zejména v sekci Přehledně.

Ostatní rubriky jsou zcela samostatné a jsou označeny příslušnou barvou.

Vydává Pribil Production.

Tvorba
webů
Profesionální stránky levně >>