KOLÁŽ: PressPort Magazín (vytvořeno z ilustrace Ley Heinrich)

Plesl: Klaus objevil kouzlo podzimního randění. Je za tím ženská

Je to dietlovské, je to archetypální, míní šéfredaktor MF DNES

Sponzorováno
Podcasty
Nemáte čas anebo náladu číst? Poslouchejte. Rubrika Podcasty PressPort Magazínu sestává zejména z diskuzních pořadů našich partnerů, spolupracovníků, ale i redaktorů.

Aktuální události komentuje tentokrát šéfredaktor MF DNES Jaroslav Plesl. Mimo jiné i zprávu s titulkem Václav Klaus ml. končí v politice a odchází z veřejného života.

„Junior se ukázal jako nepoužitelný, senior bude muset zvednout prapor. Je to dietlovské, je to archetypální (v narážce na seriál Nemocnice na kraji města, kdy mladý Sova začal pít a otec musel zasáhnout, pozn.),“ domnívá se Plesl.

A dodává: „Uvedl osobní důvody: rozpadlá druhá rodina. Lidé říkají, že objevil kouzlo pozdního randění, tak možná bude mít víc času na ženské. Vidíme to i u Karla Janečka. Ten také až někdy kolem čtyřicítky zjistil, že může mít bohatší sexuální život a náramně si to užívá. Není to nic neobvyklého. Není to přízemní. Myslím si, že to bude tahle věc.“

vaší podpory si vážíme
Zde můžete podpořit
PressPort Magazín
DĚKUJEME
Plesl: Klaus objevil kouzlo podzimního randění. Je za tím ženská
Hodnocení čtenářů0 Hlasů
0
0
Diskusní pořady

Základní informace

PressPort Magazín (na doméně ppmagazin.com) je nezávislá celostátní publicistická platforma s orientací na tradiční hodnoty, která ctí svobodu slova a zakládá si na slušnosti, konstruktivní debatě a přitažlivé vizuální formě. Spuštěna byla dne 11. listopadu 2018 a všechny práce byly vykonávány bez nároku na honorář. PressPort Magazín si od té doby vybudoval slušnou pozici, kdy naše články přebírají i mainstreamoová tuzemská média. Z pohledu mediálního trhu jde o hotový produkt.