Roman Prymula | KOLÁŽ: PressPort Magazín

Plesl: Prymula na Slávii? Jenom idiot dělá stejnou chybu dvakrát

On tam byl i pan ředitel Dvořák z ČT. To jsem nevěděl, že je slávista

Sponzorováno
Podcasty
Nemáte čas anebo náladu číst? Poslouchejte. Rubrika Podcasty PressPort Magazínu sestává zejména z diskuzních pořadů našich partnerů, spolupracovníků, ale i redaktorů.

Nedávno Roman Prymula vyhlašoval nejpřísnější opatření, ale pod rouškou tmy si bez roušky vyrazil do restaurace.

Nyní chtěl tvrdý lockdown, pak šel na fotbal. Fandili i Mynář či Kvitová. Tak zní mírně upravený titulek první zprávy, kterou tentokrát komentuje šéfredaktor MF DNES Jaroslav Plesl.

„On tam byl i pan ředitel Dvořák z ČT. To jsem nevěděl, že je slávista. Podle mě je základní chyba vůbec chodit na Slávii. A pak tedy: jenom idiot dělá stejnou chybu dvakrát. Nevím, co jiného se k tomu dá říct. Opravdu idiot. Je to megaostuda.“

Více si můžete poslechnout v podcastu.

vaší podpory si vážíme
Zde můžete podpořit
PressPort Magazín
DĚKUJEME
Plesl: Prymula na Slávii? Jenom idiot dělá stejnou chybu dvakrát
Hodnocení čtenářů1 Hlas
100
36
Naše hodnocení
Diskusní pořady

Základní informace

PressPort Magazín (na doméně ppmagazin.com) je nezávislá celostátní publicistická platforma s orientací na tradiční hodnoty, která ctí svobodu slova a zakládá si na slušnosti, konstruktivní debatě a přitažlivé vizuální formě. Spuštěna byla dne 11. listopadu 2018 a všechny práce byly vykonávány bez nároku na honorář. PressPort Magazín si od té doby vybudoval slušnou pozici, kdy naše články přebírají i mainstreamoová tuzemská média. Z pohledu mediálního trhu jde o hotový produkt.