Právě on vyhlašuje nejpřísnější opatření: Pod rouškou tmy si Prymula bez roušky vyrazil do restaurace! Tak zní titulek první zprávy, kterou tentokrát komentuje šéfredaktor MF DNES Jaroslav Plesl.
„Já nemám vůbec slov. Je to naprosto nepochopitelné, že je vůbec může něco takového napadnout. To je totální zatmění,“ říká úvodem Plesl a dodává: „Je to papalášský syndrom. Jednoznačně. Ve smyslu: My můžeme všechno. Máme úplně jiná pravidla než normální lidi. Jasně, budeme jim všechno zakazovat, ale my můžeme. Katastrofální přístup! Obávám se, že pan Babiš neměl jinou možnost (než oznámit, že Prymulu odvolává, pozn.). To je hrozně demoralizující prvek, co provedli. Pokud tlačí na menšinu, aby dodržovala pravidla, ale sám po večerech chodí do hospod, to nemůže být ministrem.“
Za polibek v Miláně padla pokuta 11 tisíc korun
„V Miláně se opravdu tyhle sexuální praktiky nevyplatí. Je to sexuální praktika light. Mě zajímá poměr cena (400 eur, pozn. red.) výkon. V mnoha jiných zemích byste si užil daleko víc. Takže ta raketa je příliš vysoká. Jedna věc je utratit 11 tisíc v nevěstinci, druhá věc je dostat pokutu 11 tisíc za polibek. To je případ úřednické demence.“
Není to v pr*eli. Někdo popsal památník 17. listopadu na Národní třídě
„Mně se to líbí. Je to hluboce filosofické (nápis: Není to v pr… Je to v lidech!, pozn. red.). Je to křídou, je to omyvatelné. Není to žádný posprejovaný nápis, jak je dneska zvykem. Je to křída. Jednodenní vzkaz. Památník by tím ožil, kdyby to lidé dělali každé ráno. Křída je super, ta by se měla víc používat. Památník je umění. Umění by mělo žít. A je to pravda, co je tam napsáno. Je to v lidech. Je to v panu Prymulovi a v panu Faltýnkovi, jak jsme dnes viděli.“