SPECIÁL COVID-19: Aktualizované statistiky z domova i ze světa →
Hana Vagnerová a Aneta Kernová | FOTO: archiv ppmagazínu.com

Podívejte se! Aneta Kernová natočila společně s Hanou Vagnerovou film

Aktualizace:
Hodnocení čtenářů7 Hlasování
88
90
NAŠE HODNOCENÍ

Mladá a talentovaná režisérka a herečka Aneta Kernová, která se celosvětově proslavila videem propagujícím roušky, stojí za dalším zajímavým projektem. Spolu s herečkou Hanou Vagnerovou připravila nový film do soutěže Hledá se další velký režisér!

Tu vyhlásila na svém instagramovém účtu naprostá legenda – Roger Corman. Před několika dny na něm spustil první a snad i poslední Cormanův karanténní filmový festival, který má podnítit k tvorbě tvůrce zavřené doma v rámci protivirových opatření. „Překvapivé množství oscarových tvůrců začínalo se mnou,“ připomíná čtyřiadevadesátiletý filmař prostřednictvím sociálních sítí.

„Hanka Vagnerová mi poslala článek z LA Times, kde byla tato výzva. Zeptala se mě: ,Půjdeš do toho? Ty jsi takový spontánní a kreativní šílenec, že nevím, koho jiného by toto bavilo.‘ Tak jsem řekla se smíchem na rtech ano a natáčeli jsme jeden den,“ řekla PressPort Magazínu Aneta Kernová.

A dodala: „Pak jsem se zavřela ve střižně na čtyři dny a Hanka přišla a spolu jsme nahrály vnitřní monology. Práce na tomto filmu byla po většinu času zábavná, ale taky nás stála spoustu energie. Do soutěže se přihlásilo přes 2 000 filmů z celého světa od různých profesionálních filmařů, takže jsem sama zvědavá kdo bude oceněn jako výherce.“

Podmínkou účasti je stopáž do dvou minut a mobil jako jediný povolený snímací prostředek. Po čtrnácti dnech Corman soutěž osobně vyhodnotí, vítězný film zveřejní na svých oficiálních stránkách, vlastnoručně k němu sestříhá trailer a autora odmění podepsaným diplomem a cenou.

Jak se Vám film líbí?
Hodnocení čtenářů7 Hlasování
88
90
NAŠE HODNOCENÍ

O nás

PressPort Magazín (ppmagazín.com; pressportmagazín.cz) je nezávislá zpravodajsko-publicistická platforma. Spuštěna byla dne 11. listopadu 2018. Vydává Pribil Production.

Další příspěvky
Snazší je vybřednout ze závislosti na tvrdých drogách než na nikotinu