Nyní čtete
Policie ČR: Žena se v tramvaji otočila, cože se jí to děje za zády. Spatřila falus. Ke kontaktu nedošlo

Policie ČR: Žena se v tramvaji otočila, cože se jí to děje za zády. Spatřila falus. Ke kontaktu nedošlo

Nezřídka kdy se na oficiálních webových stránkách tuzemské policie objeví tisková zpráva, z níž je zřejmé, že má její autor – obvykle policista – nejenom zájem o veřejný pořádek, nýbrž i literární ambice a psaní si užívá. 

Nejinak je tomu v případě, kdy pisatel, por. Mgr. Tomáš Hulan z Krajského ředitelství policie hlavního města Prahy, vymyslel ke svojí zprávě titulek Hledáme „nestydu“. A pod titulkem jde Hulan přímo k meritu věci – takříkajíc na dělohu.

por. Tomáš Hulan | FOTO: archiv

Čtenářům oznamuje, že (citujeme): „Policisté z pražské Letné pátrají po muži, který se hned ve třech případech ukájel při cestě MHD, přičemž mu bylo jedno, zda cestuje tramvají či busem“.

Nato Hulan barvitě líčí: „Ve všech dosud zadokumentovaných případech hledaný obnažil svůj penis, přistoupil zezadu k poškozeným ženám, které vždy seděly, a údem se začal otírat o jejich záda či bok. V jednom případě se dokonce poškozená v inkriminovaný okamžik otočila, cože se jí to děje za zády. K přímému kontaktu naštěstí nedošlo.“

Také čtěte

A jak to s nestydou z autobusové linky 131, který podle Hulana využíval i tramvaj č. 26, dopadlo? Naštěstí „úspěchem“ policistů.

„V tuto chvíli pátrání odvoláváme, neboť jsme jednak obdrželi od pozorných občanů několikero poznatků ke konkrétní osobě, a navíc se hledaný muž v průběhu včerejšího dne sám přišel přihlásit na policejní služebnu,“ uzavřel aktuálně Hulan s tím, že „nestyda je v tuto chvíli podezřelý z trestného činu výtržnictví, za který mu v případě odsouzení hrozí trest odnětí svobody až na dva roky“.

Klady

Hodnotíme práci policie

Zápory
Jak se vám líbí článek?
1) Skvělé
3
2) Dobré
0
3) Průměr
0
4) Nic moc
1
5) Katastrofa
1
Prohlédněte si komentáře (0)

Reagujte

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


PressPort Magazín je nezávislá zpravodajsko-publicistická platforma. Spuštěna byla dne 11. listopadu 2018 a sestává z několika hlavních rubrik: ppinfo, postřehy a dalších a má i své subdomény (tematické přílohy ppděti aj.). Každý den přinášíme čerstvé zprávy z domova i ze světa na doménách ppmagazin.com či pressportmagazin.cz. Obsah je po uplynutí určité doby automaticky mazán a nahrazován aktuálním. 

 

2020 © ppmagazín.com. Publikování obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno.

Design Pribil ProductionIČO: 06437176

Posunout nahoru