SPECIÁL COVID-19: AKTUALIZOVANÉ PODROBNÉ STATISTIKY Z ČESKÉ REPUBLIKY A SVĚTA →
Soukromý: Policie vyšetřuje smrt dvou lidí v domě v Praze, zemřelo i dítě
FOTO: Novinky.cz

Policie vyšetřuje smrt dvou lidí v domě v Praze, zemřelo i dítě

V domě v pražském Šeberově zemřeli v noci na sobotu dva lidé, 23letá žena a tříletá holčička. Případem se již zabývají kriminalisté. Podle informací z místa by za tragédií mohl stát únik oxidu uhelnatého.

Hasiči, policisté a záchranáři vyjížděli před půlnocí do ulice K Hrnčířům v pražském Šeberově. Po příjezdu na místo zjistili, že se dva lidé včetně dítěte nacházejí v bezvědomí. I přes veškerou snahu a dlouhou resuscitaci se však život dítěte ani mladé ženy nepodařilo zachránit.

Hasiči vyslali do Šeberova mimo jiné chemiky či krizové interventy, kteří se postarali o pozůstalé. Jedna žena skončila kvůli silnému rozrušení v péči záchranářů. Kvůli nutné evakuaci domu vyslali hasiči na místo rovněž evakuační autobus.

Podle prvotních informací z místa mělo v domě dojít k úniku oxidu uhelnatého. Zda byl tento bezbarvý plyn bez zápachu příčinou smrti dvou lidí, bude muset potvrdit nařízená pitva. Celým případem se teď zabývají kriminalisté.

Ulice K Hrnčířům byla po dobu zásahu záchranných složek obousměrně uzavřena.

Článek pokračuje

Hodnocení čtenářů0 Hlasování
0

O nás

PressPort Magazín (ppmagazín.com; pressportmagazín.cz) je nezávislá zpravodajsko-publicistická platforma. Spuštěna byla dne 11. listopadu 2018. Vydává Pribil Production.

Další příspěvky
Patálie starosty ANO z Lulče: Mimozemšťané, botička pro létající talíře a průsvitné papírky