Pondělní večer Ondřeje Hejmy (21)

Ondřej Hejma streamuje jako host na XaverLive každé pondělí od 21:00. Sledujte i na PressPort Magazínu. Předchozí díly nearchivujeme, ale v případě zájmu je najdete zde.

Ondřej Hejma (*3. února 1951 Praha) je český rockový hudebník a skladatel, dlouholetý frontman skupiny Žlutý pes. Působí i jako rozhlasový a televizní moderátor, publicista a překladatel. Od roku 1987 byl dopisovatelem agentury Associated Press v Československu a později přispíval i do českých médií. Napsal čtyři knihy, je znám i z televizních soutěží jako Chcete být milionářem? nebo Česko hledá Superstar.

vaší podpory si vážíme
Zde můžete podpořit
PressPort Magazín
DĚKUJEME
Pondělní večer Ondřeje Hejmy (21)
Hodnocení čtenářů12 Hlasů
96
96
Ukázat komentáře (0)

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Základní informace

PressPort Magazín (na doméně ppmagazin.com) je nezávislá celostátní publicistická platforma s orientací na tradiční hodnoty, která ctí svobodu slova a zakládá si na slušnosti, konstruktivní debatě a přitažlivé vizuální formě. Spuštěna byla dne 11. listopadu 2018 a všechny práce byly vykonávány bez nároku na honorář. PressPort Magazín si od té doby vybudoval slušnou pozici, kdy naše články přebírají i mainstreamoová tuzemská média. Z pohledu mediálního trhu jde o hotový produkt.