Nyní čtete
Používejte selský rozum, vyzval Tom Hanks nakažený koronavirem. Herec se cítí lépe

Používejte selský rozum, vyzval Tom Hanks nakažený koronavirem. Herec se cítí lépe

Používejte selský rozum, vyzval Tom Hanks nakažený koronavirem. Herec se cítí lépe

Tom Hanks oznámil dva týdny potom, co se u něj a jeho ženy Rity Wilsonové objevily příznaky koronaviru, že se cítí lépe. Doporučil také, aby lidé používali zdravý rozum a zůstali doma, a povzbudil je tím, že se pandemii nakonec podaří zastavit.

Tom Hanks po celou dobu, co se léčí s nemocí Covid-19, komunikuje prostřednictvím sociálních sítí se svými fanoušky. Teď jim oznámil, že se jeho stav zlepšuje. V neděli, dva týdny potom, co se u něj a jeho ženy projevily příznaky nemoci, sdílel zatím nejoptimističtější příspěvek. “Čau lidi. Je to dva týdny, co jsme měli první symptomy, a je nám lépe. Domácí izolace funguje takto: Nikoho nenakazíte a od nikoho to nechytnete. Selský rozum, ne?” vzkázal fanouškům.

Oba herci byli týden hospitalizovaní, a nyní se léčí doma. “Nějakou dobu to potrvá, ale když se postaráme jeden o druhého, pomůžeme si, kde budeme moct, a vzdáme se určitého pohodlí, i tohle pomine. Zvládneme to,” dodal herec ke koronaviru.Článek pokračuje

Jak se vám líbí článek?
1) Skvělé
0
2) Dobré
0
3) Průměr
0
4) nic moc
0
5) Katastrofa
0
Prohlédněte si komentáře (0)

Reagujte

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


Nezávislá zpravodajsko-publicistická platforma. Spuštěna byla dne 11. listopadu 2018 a sestává z několika hlavních rubrik: ppinfo, postřehy a dalších a má i své subdomény (tematické přílohy ppděti aj.). Obsah je po uplynutí určité doby automaticky mazán a nahrazován aktuálním. 

 

2020 © ppmagazín.com. Publikování obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno.

Design Pribil ProductionIČO: 06437176

Posunout nahoru