Nyní čtete
Princ Charles se nakazil koronavirem. Onemocnění u něj má mírné příznaky

Princ Charles se nakazil koronavirem. Onemocnění u něj má mírné příznaky

Princ Charles se nakazil koronavirem. Onemocnění u něj má mírné příznaky

Britský princ Charles měl pozitivní test na koronavirus. Úřad následníka trůnu uvedl, že onemocnění má u něj mírné příznaky a zůstává v dobrém zdravotním stavu. U Charlesovy manželky Camilly byl test na koronavirus negativní. Naposledy se Charles objevil na veřejnosti 12. března, v posledních dnech pracoval z domova.

Jednasedmdesátiletý syn britské královny Alžběty II. nyní pobývá se svou ženou Camille, vévodkyní z Cornwallu, v domácí karanténě na skotském zámku Balmoral, informoval jeho palác Clarence House, který je oficiálním londýnským sídlem syna britské královny a jeho manželky, vévodkyně z Cornwallu.

Podle mluvčí paláce však zatím není jasné, od koho se princ nakazil. „Testy provedla britská národní zdravotní služba, kde princ i vévodkyně splnily nutné podmínky. Vzhledem k vysokému počtu pracovních povinností, kterým se princ v posledních týdnech věnoval, zatím není jasné, kde došlo k nákaze,“ uvádí oficiální prohlášení.

Jednasedmdesátiletý Charles s o rok starší Camillou podle britských médií opustili Londýn už o víkendu. V polovině března pár zrušil kvůli šíření koronaviru cestu do Bosny, na Kypr a do Jordánska. Naposledy se Charles objevil na veřejnosti 12. března, kdy se měl zúčastnit několika soukromých setkání. Palác Clarence house dotyčné ihned informoval a uvedl, že v posledních dnech pracoval následník britského trůnu z domova.

Také čtěte
Zemřel pátý český pacient s COVID-19, nakažených je 1497 | ČeskéNoviny.cz

Článek pokračuje

Jak se vám líbí článek?
1) Skvělé
0
2) Dobré
0
3) Průměr
0
4) nic moc
0
5) Katastrofa
0
Prohlédněte si komentáře (0)

Reagujte

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


Nezávislá zpravodajsko-publicistická platforma. Spuštěna byla dne 11. listopadu 2018 a sestává z několika hlavních rubrik: ppinfo, postřehy a dalších a má i své subdomény (tematické přílohy ppděti aj.). Obsah je po uplynutí určité doby automaticky mazán a nahrazován aktuálním. 

 

2020 © ppmagazín.com. Publikování obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno.

Design Pribil ProductionIČO: 06437176

Posunout nahoru