Nyní čtete
S koupí každého kebabu odvádíme peníze na džihád, tvrdí někdejší diplomat Kobza

Reklama

S koupí každého kebabu odvádíme peníze na džihád, tvrdí někdejší diplomat Kobza

  • „Člověk v tísni školí za naše peníze v zahraničí lidi o občanské společnosti. To je nepřijatelné a podvratné vměšování,“ říká poslanec a bývalý diplomat Jiří Kobza.

O čem svědčí tragédie v Ostravě? Má smysl měnit náš zbraňový zákon? Kolika jazyky mluví a kde se naučil persky? Co si myslí o organizaci Člověk v tísni a jejím zákazu v Rusku? Co říká někdejší diplomat a poslanec SPD Jiří Kobza na současného ministra zahraničí? Je islám pro Evropu smrtelným nebezpečím? A odvádíme skutečně s koupí každého kebabu peníze na džihád, jak tvrdí?

Jiří Kobza (* 27. prosince 1955 Praha) je český politik a bývalý diplomat, od října 2017 poslanec SPD. Pracoval pro různé zahraniční firmy až do roku 2000, kdy nastoupil na ministerstvo zahraniční jako obchodní rada na velvyslanectví v Teheránu (podílel se na zdravotní pomoci libereckých záchranářů zraněným po zemětřesení v Bamu v roce 2001, spoluorganizoval pomoc pro válečné uprchlíky v táborech na íránsko-afghánském pomezí).

Kobza tvrdí, že „Člověk v tísni školí za naše peníze v zahraničí lidi o občanské společnosti“. „To je nepřijatelné a podvratné vměšování,“ dodává s tím, „že s koupí každého kebabu podpoříme islám“.

Také čtěte

Jeho argumenty a celý pořad s někdejším diplomatem Kobzou sledujte zde.

Jak se vám líbí článek?
1) Skvělé
0
2) Dobré
0
3) Průměr
0
4) Nic moc
0
5) Katastrofa
0
Prohlédněte si komentáře (0)

Reagujte

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


PressPort Magazín je nezávislá zpravodajsko-publicistická platforma. Spuštěna byla dne 11. listopadu 2018 a sestává z několika hlavních rubrik: ppinfo, postřehy a dalších a má i své subdomény (tematické přílohy ppděti aj.). Každý den přinášíme čerstvé zprávy z domova i ze světa na doménách ppmagazin.com či pressportmagazin.cz. Obsah je po uplynutí určité doby automaticky mazán a nahrazován aktuálním. 

 

2020 © ppmagazín.com. Publikování obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno.

Design Pribil ProductionIČO: 06437176

Posunout nahoru