SPECIÁL COVID-19: Aktualizované statistiky z domova i ze světa →
FOTO: archiv ppmagazínu.com

S koupí každého kebabu odvádíme peníze na džihád, tvrdí někdejší diplomat Kobza

Aktualizace:
Hodnocení čtenářů0 Hlasování
0

O čem svědčí tragédie v Ostravě? Má smysl měnit náš zbraňový zákon? Kolika jazyky mluví a kde se naučil persky? Co si myslí o organizaci Člověk v tísni a jejím zákazu v Rusku? Co říká někdejší diplomat a poslanec SPD Jiří Kobza na současného ministra zahraničí? Je islám pro Evropu smrtelným nebezpečím? A odvádíme skutečně s koupí každého kebabu peníze na džihád, jak tvrdí?

Jiří Kobza (* 27. prosince 1955 Praha) je český politik a bývalý diplomat, od října 2017 poslanec SPD. Pracoval pro různé zahraniční firmy až do roku 2000, kdy nastoupil na ministerstvo zahraniční jako obchodní rada na velvyslanectví v Teheránu (podílel se na zdravotní pomoci libereckých záchranářů zraněným po zemětřesení v Bamu v roce 2001, spoluorganizoval pomoc pro válečné uprchlíky v táborech na íránsko-afghánském pomezí).

Podpořte
PressPort Magazín a naše autory
děkujeme

Kobza tvrdí, že „Člověk v tísni školí za naše peníze v zahraničí lidi o občanské společnosti“. „To je nepřijatelné a podvratné vměšování,“ dodává s tím, „že s koupí každého kebabu podpoříme islám“.

Jeho argumenty a celý pořad s někdejším diplomatem Kobzou sledujte zde.

Hodnocení čtenářů0 Hlasování
0

O nás

PressPort Magazín (ppmagazín.com; pressportmagazín.cz) je nezávislá zpravodajsko-publicistická platforma. Spuštěna byla dne 11. listopadu 2018. Vydává Pribil Production.

Další příspěvky
Koronavirus: Polsko hlásí rekordní počet nových případů