SPECIÁL COVID-19: Aktualizované statistiky z domova i ze světa →
KOLÁŽ: PressPort Magazín

S policajty nemluvíme, říká v debatě D-FENS

Bezpočtukrát se postavil proti státní zvůli za ty, kdo si neuměli pomoci sami

Urza
Urza Publicista
Aktualizace:
Debaty
Rubrika Debaty PressPort Magazínu, to jsou videa z diskusních pořadů našich spolupracovníků, ale i vlastních redaktorů.
Naše hodnocení článku
60

Po dohodě s tvůrci pořadu, lékařkou Terezou Urzovou a Urzou, publikuje PressPort Magazín debaty z takřečeného Studia Svobodného přístavu, které vzbuzují různorodé reakce, ale každopádně jsou vždy podnětné, ať již s argumenty souhlasíte, či nikoli.

Dnešní téma zní: „S policajty nemluvíme,“ což říká host – blogger D-FENS (Petr Jaroš).

„D-FENSův weblog čtu už od svých patnácti let; bylo to jedno z prvních míst, kde jsem publikoval, kde jsem se učil psát, debatovat a kriticky myslet. D-FENSovi vděčím za mnohé; a chovám velkou úctu k jeho práci. Bezpočtukrát se postavil proti státní zvůli za ty, kdo si neuměli pomoci sami. V tomto videu řešíme, jak postupovat, když nás zastaví silniční hlídka v autě. Jak nepřijít o řidičák. Jak se nenechat zbytečně šikanovat. Jak jednat s úřady. Jak se domoci svých práv,“ uvádí pořad Urza.

Tereza Urzová k tomu dodává: „Z tohohle jsem nadšená, přišel nám do studia D-Fens! Pokud ho neznáte, je to jeden z nejznámějších českých bloggerů, který dost neotřele píše o zážitcích s policisty (nejen) v dopravě. Pomáhá lidem z protiprávních kontrol, pokut a nezasloužených malérů i vysekávat, tak abyste s ním nemuseli mít tu čest, má k tomu hromadu rad.“

PODPOŘTE
PressPort Magazín
DĚKUJEME
S policajty nemluvíme, říká v debatě D-FENS
Hodnocení čtenářů5 Hlasů
97
60
Naše hodnocení

O nás

PressPort Magazín (ppmagazín.com; pressportmagazín.cz) je nezávislá zpravodajsko-publicistická platforma. Spuštěna byla dne 11. listopadu 2018.

Základní sekce jsou:

  1. PUBLICISTIKA
  2. DOMOV
  3. SVĚT

Tyto sekce a jejich rubriky jsou označeny svoji základní barvou (oranžová a červená) a články z nich je možno najít i v dalších rubrikách, zejména v sekci Přehledně.

Ostatní rubriky jsou zcela samostatné a jsou označeny příslušnou barvou.

Vydává Pribil Production.

Další příspěvky
Humanita, národní hrdost, anebo výtečná reklama za pakatel?