KOLÁŽ: PressPort Magazín

S policajty nemluvíme, říká v debatě D-FENS

Bezpočtukrát se postavil proti státní zvůli za ty, kdo si neuměli pomoci sami

Rozhovor
Rubrika Rozhovor PressPort Magazínu přináší rozhovory se zajímavými osobnostmi, které mají co říct, nezávisle na jejich politické orientaci.

Po dohodě s tvůrci pořadu, lékařkou Terezou Urzovou a Urzou, publikuje PressPort Magazín debaty z takřečeného Studia Svobodného přístavu, které vzbuzují různorodé reakce, ale každopádně jsou vždy podnětné, ať již s argumenty souhlasíte, či nikoli.

Dnešní téma zní: „S policajty nemluvíme,“ což říká host – blogger D-FENS (Petr Jaroš).

„D-FENSův weblog čtu už od svých patnácti let; bylo to jedno z prvních míst, kde jsem publikoval, kde jsem se učil psát, debatovat a kriticky myslet. D-FENSovi vděčím za mnohé; a chovám velkou úctu k jeho práci. Bezpočtukrát se postavil proti státní zvůli za ty, kdo si neuměli pomoci sami. V tomto videu řešíme, jak postupovat, když nás zastaví silniční hlídka v autě. Jak nepřijít o řidičák. Jak se nenechat zbytečně šikanovat. Jak jednat s úřady. Jak se domoci svých práv,“ uvádí pořad Urza.

Tereza Urzová k tomu dodává: „Z tohohle jsem nadšená, přišel nám do studia D-Fens! Pokud ho neznáte, je to jeden z nejznámějších českých bloggerů, který dost neotřele píše o zážitcích s policisty (nejen) v dopravě. Pomáhá lidem z protiprávních kontrol, pokut a nezasloužených malérů i vysekávat, tak abyste s ním nemuseli mít tu čest, má k tomu hromadu rad.“

vaší podpory si vážíme
Zde můžete podpořit
PressPort Magazín
DĚKUJEME
BOX UNIVERSÁLNÍ
S policajty nemluvíme, říká v debatě D-FENS
Hodnocení čtenářů5 Hlasů
97
60
Naše hodnocení
Publicista

Základní informace

PressPort Magazín (na doméně ppmagazin.com) je nezávislá celostátní publicistická platforma s orientací na tradiční hodnoty, která ctí svobodu slova a zakládá si na slušnosti, konstruktivní debatě a přitažlivé vizuální formě. Spuštěna byla dne 11. listopadu 2018 a všechny práce byly vykonávány bez nároku na honorář. PressPort Magazín si od té doby vybudoval slušnou pozici, kdy naše články přebírají i mainstreamoová tuzemská média. Z pohledu mediálního trhu jde o hotový produkt.