Nyní čtete
Sexuální predátor? Ani guru Jára, ani Richard z dnešního Práva, ale Vietnamec Thanh alias Kobřička
 
 

Kdo je víc, kdo z nich je „lepší“? Tu otázku jsem si položil při četbě dnešního tisku. Guru Jára alias Óm Nadsamec, občanským jménem Jaroslav Dobeš, samozvaný mistr tantry čelící kvůli „odháčkovávání“ klientek nesmlouvané ruce zákona? Anebo Richard Vojík (42), prý král tuzemské tantry, zvaný též Šetrné pírko, o němž informovalo páteční Právo?

Nadsamec vypomáhal dívkám zbavit se negativní energie z předchozích vztahů prostřednictvím procedury známější pod substantivem koitus. „Asistentky uložily dívky do tmy. A pak přicupital Jára,“ popsal výstižně sexuolog Radim Uzel s tím, že místo kalhot měl Óm Nadsamec kolem beder kus látky. „Běhal od jedné dívky k druhé. S tou, která měla nejlepší energii, uskutečnil pohlavní styk. Nutno dodat, že studentky mohly získat slevu.“

Někdejší „mistr“, ano, někdejší, protože podle zmíněného deníku je kingem tantry guru Richard. A vyjdeme-li z druhého odstavce v dnešním článku Král české tantry údajně roky zneužíval klientky, dozvíme se, že tvrzení je „podložené“: „Redaktoři Práva po tři měsíce komunikovali s desítkami osob jak z české, tak zahraniční tantrické komunity, aby o Richardovi a jeho kontroverzní praxi získali co nejucelenější obraz.“ K čemu došli? Že guru Richard není k zastižení, ale protože nasbírali dostatek motivického materiálu, mohli naštěstí využít tvrzení jeho asistentky:

„Byla jsem v salónu, když klientka přišla. Nevypadala, že by měla chuť na sex. Potom jsem ale za dveřmi slyšela Richarda a došlo mi, že dochází k souloži. Hekal, vzdychal, slyšela jsem pohyby stolu. Probíhalo to dlouho. Pak vyšel, nabitý energií, šel se osprchovat.“

Čili tohle byl guru Richard. Ale teď už náš převratný objev! Otázka, kdo z nich je víc, kdo je z těch dvou sexuálních šelem lepší, výkonnější, dravější, pozbývá totiž relevance, zjistíte-li, že v Česku doposud žádné médium neinformovalo o skutečném mistrovi – vietnamské guruovi Trịnh Xuân Thanh; neplést si s bývalým vysokým státním funkcionářem Komunistické strany Vietnamu.

Trịnh Xuân Thanh. | FOTO: Archiv

Ze všech guruů působících v naší vlasti je Thanh patrně nejpozoruhodnější; Thanh, známější v tantristické komunitě pod přezdívkou Veselá kobřička (Con rắn thân yêu, někdy rovněž Con rắn vui vẻ) je příznivcem Donalda Trumpa, McDonaldu, kterému ani Jára, ani Richard nikdy nepřišli na chuť, a Marxe na rozdíl od Kámasútry nečetl nikdy.

Ráno co ráno vstává se svěžím výkřikem – proudem slov, jež vychrlí ze svých usměvavých úst: „Với tôi, bạn bịmất hồn nhiên, đó là nghĩa vụcủa tôi (se mnou ztratíš nevinnost, je to moje povinnost; za překlad děkujeme prof. PhDr. Helze Loučkové, CSc. z Ústavu Dálného východu Filozofické fakulty Univerzity Karlovy v Praze). Pak se jde umýt a spěchá do zaměstnání.

Salónek gurua Thanh sídlí v tržnici Sapa (vietnamsky Trung Tâm Thương Mại Sapa, česky Malý Saigon) a je šikovně ukryt za rybím pultíkem s nabídkou tři až dvanáct let prošlých sumečků siamských. A skýtá nejedno dobrodružství. Jak pp_magazínu popsala jedna ze spokojených návštěvnic, čerstvá čtyřicátnice a úspěšná podnikatelka se střešní krytinou paní Jana Krupička (brání se přechylování), o klientky se tu dokážou postarat:

Také čtěte

„Pominu-li tu zatuchlou rybinu, kterou po chvíli přestanete naštěstí vnímat, guruovi Veselé kobřičce pokaždé ráda připlatím. Jen je nutné mít s sebou hotovost, nepřijímají platební karty a EET, to je pro ně zkratka pro mezinárodně úspěšnou proceduru Extraterrestrial Esoteric Tantra. To je však jediná nevýhoda. Při omlazující proceduře s Veselou kobřičkou totiž levituji, rozplývám se a pod jeho prsty cítím, jak mé tělo opouští moji duši, vlastně naopak, takže tělo se tím pádem přestává kontrolovat, až mívám prorocké vize, ve kterých i planeta Země nabývá namísto klasické koule falických rozměrů. Navíc Kobřička je pravý gentleman.“

Vypátrali jsme, že slova paní Jany Krupička mají své opodstatnění, protože je-li člověk dravým investigativním reportérem, naučí se časem důvěřovat svému instinktu. A ten v tomto případě praví, že guru Kobřička je uvážlivý a zralý muž, poněvadž pravou zkouškou zralosti není věk, ale to, jak zareagujete, když se váš bližní ocitne v nouzi.

Paní Jana Krupička líčí následující zážitek: „Když jsem se jednoho sychravého podzimního rána nemohla dostavit do salónku v Sapě kvůli porouchané karmě, stačilo vytočit guruovo číslo. Dorazil zanedlouho na kole značky Eska až ke mně domů. A nejenže mi přivezl rýžové koláčky, ale karmu zanedlouho opravil.“

Janin nadšený manžel pan Krupička gurua Veselou kobřičku ocenil částkou pět set korun. „Ta karma byla ještě v záruce, ale v elektru nám nechtěli reklamaci uznat. Guru Thanh, to je prostě třída,“ pochvaluje si spokojená klientka Jana Krupička. V případě nevybíravých mediálních útoku hodlá bránit gurua Veselou kobřičku vlastním tělem, dokonce v TTTM Sapa absolvovala rekvalifikační kurz ostrostřelby pro budoucí snipery.

Jak se vám líbí článek?
1/Skvělé
1
2/Dobré
0
3/Průměr
0
4/Nic moc
0
5/Katastrofa
0
Prohlédněte si komentáře (0)

Reagujte

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


Nezávislá zpravodajsko-publicistická platforma. Spuštěna byla dne 11. listopadu 2018 a sestává z několika hlavních rubrik: ppinfo, postřehy a dalších a má i své subdomény (tematické přílohy ppděti aj.). Za týden měl web sto tisíc individuálních přístupů. Za měsíc čtvrt miliónu.

 

2019 © ppmagazín.com, Pribil Publishers. Publikování obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno. Design Pribil Publishers. IČO: 06437176

Posunout nahoru