SPECIÁL COVID-19: Aktualizované statistiky z domova i ze světa →
Sexuoložka Renáta Androvičová | KOLÁŽ: PressPort Magazín

Sexuoložka Renáta Androvičová: O sexu ze všech stran a „hloubš“

Aktualizace:
Hodnocení čtenářů2 Hlasování
97
97

Podívejte se na speciál o sexu s brilantní sexuoložkou a spolupracovnicí naší redakce Renátou Androvičovou z Národního ústavu duševního zdraví, která zkoumá mozky sexuálních násilníků.

Renáta Androvičová absolvovala magisterské studium psychologie se státnicí z klinické psychopatologie a drží doktorát v oboru neurovědy. V doktorské práci se věnovala vztahu mezi endokanabinoidovým systémem v mozku, užíváním kanabis a lidskou sexualitou.

Jejím nynějším hlavním odborným zájmem je experimentální sexuologie se speciálním zaměřením na forenzní populace (pachatelé, znásilnění a sexuální zneužití). Při práci využívá psychofyziologické metody jako např. zobrazování mozku pomocí MRI a penilní plethysmografii a také psychologické metody jako například anamnestické interview či dotazníky. Zajímají ji rovněž možnosti využití virtuální reality, AI a telemedicíny v sexuologii.

PODPOŘTE
PressPort Magazín
DĚKUJEME
Sexuoložka Renáta Androvičová: O sexu ze všech stran a „hloubš“
Hodnocení čtenářů2 Hlasování
97
97

O nás

PressPort Magazín (ppmagazín.com; pressportmagazín.cz) je nezávislá zpravodajsko-publicistická platforma. Spuštěna byla dne 11. listopadu 2018. Vydává Pribil Production.

Další příspěvky
Šlachta: Nečas je v podstatě lidsky zbabělý slaboch