Silná vůle

Ačkoliv takové lidi typicky obdivujeme, nejsem si jist, jak univerzálním příkladem by měli být

ILUSTRACE: The New Yorker
Podcasty
Nemáte čas anebo náladu číst? Poslouchejte. Rubrika Podcasty PressPort Magazínu sestává zejména z diskuzních pořadů našich partnerů, spolupracovníků, ale i redaktorů.

Lidé se silnou vůli mohou dosahovat věcí vyžadujících tvrdou práci a sebezapření; to se určitě hodí a vůli k tomu lze určitě natrénovat. Je to však vždy žádoucí? Ačkoliv takové lidi typicky obdivujeme, nejsem si jist, jak univerzálním příkladem by měli být.

Na přání jednoho z našich posluchačů jsme o tomto tématu se Zrzkou natočili další díl našeho podcastu. Krom toho tu máme – opět na Vaše četné žádosti – další možnosti; ode dneška nás můžete poslouchat taky na Spotify, Google Podcasts či Apple Podcasts. Primární zdroj bude však i nadále YouTube (ostatní kanály se s ním synchronizují); chcete-li nás poslouchat i jinde, doporučuji primárně odebírat YouTube, abychom vás neztratili, kdyby došlo k jakýmkoliv technickým problémům.

vaší podpory si vážíme
Zde můžete podpořit
PressPort Magazín
DĚKUJEME
Silná vůle
Hodnocení čtenářů0 Hlasů
0
0
Publicista

Základní informace

PressPort Magazín (na doméně ppmagazin.com) je nezávislá celostátní publicistická platforma s orientací na tradiční hodnoty, která ctí svobodu slova a zakládá si na slušnosti, konstruktivní debatě a přitažlivé vizuální formě. Spuštěna byla dne 11. listopadu 2018 a všechny práce byly vykonávány bez nároku na honorář. PressPort Magazín si od té doby vybudoval slušnou pozici, kdy naše články přebírají i mainstreamoová tuzemská média. Z pohledu mediálního trhu jde o hotový produkt.