ILUSTRACE: Eleanor Shakespeare (zdroj / The Guardian)

Šopor: Jsem kluk z Karviné, co nedokázal mluvit k lidem. V LA jsem natočil už šest set videí

Zdokumentoval, jak probíhají nepokoje a rabování

Sponzorováno
DEBATY
Rubrika Debaty PressPort Magazínu, to jsou videa z diskusních pořadů našich spolupracovníků, ale i vlastních redaktorů.
Naše hodnocení článku
53

Český youtuber a osobní trenér Michal Šopor žije v Los Angeles. Mezi jeho zaměření patří mj. silový trénink. Pravidelně se účastní kurzů s lidmi, kteří ve svých oborech něco znamenají. Spolupracuje s profesionálními MMA zápasníky. Tvoří populární videa o životě v USA a taktéž trénuje brazilské jiu-jitsu přímo u členů rodiny Graciů.

Během léta, kdy mimo jiné zmapoval rasové nepokoje a rabování v druhém největším americkém městě, zavítal domů a v Praze také do našeho vysílání.

„Právě jsem zažil nejlepší let v životě. Když už si koupíš letenku a sedíš v tom letadle, když už víš, že ti let nezrušili, tak je to pecka. Ta letadla jsou poloprázdná. Tři sta sedadel, z toho patnáct obsazených, víc letušek než platících zákazníků. Když si člověk během nejdelšího letu lehne na čtyři sedačky, tak je to super,“ popisuje cestu do Prahy Michal Šopor.

Ve které fázi života pochopil, že se nestydí před kamerou? „Kdybych sečetl i ta nevydaná, tak mám v tuto chvíli natočených asi šest set videí. Všechno to dělám sám. Točím je tři roky intenzívně každý den. Předtím nebylo nic. Nedokázal jsem mluvit k lidem nebo na kameru. Měl jsem problém přijít před třídu. Nenáviděl jsem to. Dnes mi lidé píšou, že mám hezkou češtinu. Těší mě to,“ líčí Michal Šopor.

PODPOŘTE
PressPort Magazín
DĚKUJEME
Šopor: Jsem kluk z Karviné, co nedokázal mluvit k lidem. V LA jsem natočil už šest set videí
Hodnocení čtenářů5 Hlasů
84
53
Naše hodnocení
Diskusní pořady