Nyní čtete
Spolek Milión chvilek je spjat s TOP 09, upozornil Zeman. Popřál straně 4,9 procenta
 
 

Spolek Milión chvilek, který pořádá masové demonstrace proti předsedovi vlády a ministryni spravedlnosti, je spjat s TOP 09. Upozornil na to prezident Miloš Zeman a popřál straně Miroslava Kalouska a Jiřího Pospíšila 4,9 procenta v příštích volbách.

Zeman tak komentoval informace z veřejných zdrojů, že členka vedení Miliónu chvilek pracovala pro TOP 09 a podílela se na kampaních jak strany, tak prezidentských kandidátů Karla Schwarzenberga či Jiřího Drahoše. Konkrétně jde o hlavní koordinátorku místních protestů Miliónu chvilek Veroniku Vendlovou.

„Já jsem přesvědčen, že tito lidé jsou spjati s TOP 09, no a přeji TOP 09 zisk 4,9 procenta v nejbližších parlamentních volbách,“ uvedl také Zeman.

Také čtěte

O napojení Vendlové na TOP 09 jsme podrobněji pojednali v názorovém článku Pár střípků v Miliónu chvilek.

Jak se vám líbí článek?
1) Skvělé
1
2) Dobré
0
3) Průměrné
0
4) Nic moc
1
5) Katastrofa
0
Prohlédněte si komentáře (0)

Reagujte

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


Nezávislá zpravodajsko-publicistická platforma. Spuštěna byla dne 11. listopadu 2018 a sestává z několika hlavních rubrik: ppinfo, postřehy a dalších a má i své subdomény (tematické přílohy ppděti aj.). Za týden měl web sto tisíc individuálních přístupů. Za měsíc čtvrt miliónu.

 

2019 © ppmagazín.com, Pribil Publishers. Publikování obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno. Design Pribil Publishers. IČO: 06437176

Posunout nahoru