SPECIÁL COVID-19: AKTUALIZOVANÉ PODROBNÉ STATISTIKY Z ČESKÉ REPUBLIKY A SVĚTA →

Štrunc ke startu Prima CNN: Američané nás školili, ale do obsahu nezasahují

SponzorovánoXTV.cz

Když Prima před rokem oznámila, že pod licencí CNN spustí nový zpravodajský kanál, rozvířilo to v mediálních kruzích velkou debatu. Novinář Tomáš Etzler, který má s americkou CNN zkušenosti, se rovnou vyjádřil, že musí jít o omyl. Dneska už víme, že o žádnou novinářskou kachnu nešlo. Jedna z nejočekávanějších televizních událostí roku – spuštění zpravodajského kanálu CNN Prima News, má za sebou nedělní premiéru. Nejdůležitější zpravodajskou relaci Hlavní zprávy, kterou stanice nasadila na 18.55, moderuje Pavel Štrunc spolu s Veronikou Kubíčkovou.

Pavel Štrunc vystudoval Filosofickou fakultu Západočeské univerzity v Plzni. V médiích začínal v roce 2008 v první soukromé zpravodajské televizi Z1. Po roce přešel do ČT jako redaktor zpravodajské směny ČT24. V roce 2012 změnil působiště na TV Prima, kde po čtyři roky působil jako politický reportér. Od roku 2017 byl moderátorem stejnojmenného pořadu Štrunc! na webu INFO.CZ.

Já myslím, že rozjezd je zatím fajn. Myslím, že to vypadá dobře. Budeme muset hodně pracovat.

„Diváci ukáží, další měsíce ukáží, zdali se projekt Prima CNN News povedl. Já myslím, že rozjezd je zatím fajn. Myslím, že to vypadá dobře. Budeme muset hodně pracovat. Určitě víte, že když se startuje nějaký projekt, je tam hodně nervozity, hodně zvýšených hlasů, hodně slov, které nechcete už potom používat, ale to je běžné. To patří ke každému projektu, který startujete. Takže já jsem spokojený tak, jak to začalo, a teď nás čeká další práce,“ říká moderátor Pavel Štrunc s tím, že Američané je školili, ale do obsahu nezasahují. „Koronaviru už je na mě moc, budeme řešit cenu květáku,“ dodává.

Také bych si představoval vyšší číslo sledovanosti, ale na druhou stranu dochází tady k fúzi Primy se CNN, řada lidí se v tom teprve musí najít.

Nebyl to jistě žádný propadák (dívalo se asi 80 tisíc lidí), ale nebyl ani žádný zázrak, komentovala start stanice konkurenční média. Největším překvapením podle mnohých bylo zřejmě to, že celý večer připomínal veřejnoprávní nudu České televize, což je od komerční Primy nečekané. Navíc jednotlivé pořady mají prý nevyrovnanou kvalitu.

Podpořte
PressPort Magazín
děkujeme

„Také bych si představoval vyšší číslo sledovanosti, ale na druhou stranu dochází tady k fúzi Primy se CNN, řada lidí se v tom teprve musí najít. Nějaký čas to bude chtít. Až se rozjedou naplno nové pořady a ukážeme, že máme co říct, myslím si, že to půjde nahoru,“ dodává v pořadu XTV.cz moderátor Pavel Štrunc.

Hodnocení čtenářů0 Hlasování
0
60
NAŠE HODNOCENÍ

O nás

PressPort Magazín (ppmagazín.com; pressportmagazín.cz) je nezávislá zpravodajsko-publicistická platforma. Spuštěna byla dne 11. listopadu 2018. Vydává Pribil Production.

Další příspěvky
Web za státní milióny radil českým učitelkám, jak dosáhnout orgasmu. Pirátský poslanec ho nyní zrušil