SPECIÁL COVID-19: Aktualizované statistiky z domova i ze světa →
Luboš Xaver Veselý je známý milovník Las Vegas. | KOLÁŽ: ppmagazín.com

Stonjeková k volbě Xavera do Rady ČT

Aktualizace:
Hodnocení čtenářů68 Hlasování
76
70
NAŠE HODNOCENÍ

Poslanecká sněmovna ve středu zvolila do Rady České televize ekonomku Hanu Lipovskou, novináře Pavla Matochu a moderátora Luboše Xavera Veselého. Vyplývá to z informací volební komise. Poslanci vybírali do televizní rady v druhém kole tajné volby ze šestice kandidátů.

Proběhla tak další svobodná a demokratická volba a spustil se další a další křik, že tahle svobodná a demokratická volba vlastně svobodnou a demokratickou volbou nebyla…

Víte, co ve skutečnosti skutečně škodí svobodě a demokracii? Že si je každý bere do pusy jako žvýkačku, kdykoli si po prohrané volbě potřebuje spravit chuť!

Víte, co ve skutečnosti skutečně škodí svobodě a demokracii? Že si je každý bere do pusy jako žvýkačku, kdykoli si po prohrané volbě potřebuje spravit chuť! Že měřítkem demokratičnosti není procedura, průběh volby a její okolnosti, ale to, jestli se mi výsledek hodí, nebo nehodí, líbí, nebo nelíbí.

Lze i říct, že stejně nejlepší hudba je mrzuté fňukání těchto levicově-liberálních požíračů našich daní, ideologů nové doby a řešičů problémů, které reálně neexistují a nikoho netrápí. To je prostě rajský zvuk! Takže klidně hlasitěji, soudružky, hlasitěji!

Plnou odpovědnost za likvidaci nezávislé veřejnoprávní televize nese ČSSD. Já vím, že oni takhle nevolili. Ale měli možnost tomu zabránit a neudělali to. To je možná horší zločin než přímá účast na zločinu.

MIROSLAV KALOUSEK | Poslanec TOP 09

Moc se mi totiž líbí takové ty řeči o tom, jak dovolba členů rady byla výhradně dílem ANO a komunistů, protože demoblok prý Lipovskou a Xavera nevolil. Ano, demoblok je skutečně nevolil, protože žádný demoblok předně neexistuje – jak se ostatně opakovaně ukázalo a ukazuje. Ale i kdyby nakrásně existoval, tak žádný demoblok stejně nemá hlasovací právo.

Právo hlasovat mají jednotliví poslanci. Ti hlasují v TAJNÉ volbě, kde hlasují podle svého vědomí (někdy i svědomí) a nikoli podle toho, co kde hystericky vykřikuje nějaká Mirka anebo snad Milka. Mimochodem, právě proto, že v tajné volbě ztrácejí strany nad svými ovečkami moc, se někteří snažili tajnou volbu zaříznout a protlačit volbu veřejnou. 

A dále: osobně znám nejméně tři poslance ODS, od kterých pozitivně vím, že podpořili jak Lipovskou, tak Xavera. Takže humorné storky o tom, jak dovolbu rady zařídili komanči a estébáci si kdekdo může tak leda schovat na léto k táborovému ohni…

Stonjeková k volbě Xavera do Rady ČT
Hodnocení čtenářů68 Hlasování
76
70
NAŠE HODNOCENÍ

O nás

PressPort Magazín (ppmagazín.com; pressportmagazín.cz) je nezávislá zpravodajsko-publicistická platforma. Spuštěna byla dne 11. listopadu 2018. Vydává Pribil Production.

Další příspěvky
Prymula: Čekáme osm tisíc nakažených denně. Školy se nejspíš zavřou do týdne