KOLÁŽ: archiv PressPort Magazínu

Strany nechápou úlohu Senátu

Pokud budou nekvalitní zákony, tak to odnesou jenom lidé po celé zemi

Glosy
Publicistická rubrika Glosy sestává z názorových článků autorů, kteří spolupracují s PressPort Magazínem.

V těchto senátních volbách se ukázalo, že strany opět vůbec nechápou úlohu Senátu. Ten má hlídat kvalitu zákonů a ne prosazovat místní politiku, léčebnou péči či školství. Ta se v Senátu stejně většinou neprosadí. Od toho je poslanecká sněmovna.

Pokud budou nekvalitní zákony, tak to odnesou jenom lidé po celé zemi ať už v oblasti ekonomické, tak v oblasti sociální a tak dále.

Proto moc držím palce právníkům, se kterými ne vždy souhlasím, ale vážím si jich. Sice si nejsem jist, že senátory se stanou za Plzeň-město Daniela Kovářová, za Prahu 11 Hana Kordová Marvanová, za Ostravu-město Miroslav Antl a za Kroměříž Jana Zwyrtek Hamplová, ale přestože kandidují za různé subjekty, moc bych jim to v našem zájmu přál.

Třeba jako občané této země budeme mít štěstí.

vaší podpory si vážíme
Zde můžete podpořit
PressPort Magazín
DĚKUJEME
Strany nechápou úlohu Senátu
Hodnocení čtenářů1 Hlas
96
96
Komentátor

Základní informace

PressPort Magazín (na doméně ppmagazin.com) je nezávislá celostátní publicistická platforma s orientací na tradiční hodnoty, která ctí svobodu slova a zakládá si na slušnosti, konstruktivní debatě a přitažlivé vizuální formě. Spuštěna byla dne 11. listopadu 2018 a všechny práce byly vykonávány bez nároku na honorář. PressPort Magazín si od té doby vybudoval slušnou pozici, kdy naše články přebírají i mainstreamoová tuzemská média. Z pohledu mediálního trhu jde o hotový produkt.