Nyní čtete
Táhněte do háje
 
 

Poslanec Radek Vondráček, tohoto času předseda poslanecké sněmovny, před časem, když ještě tím předsedou nebyl, shodil sako, vzal do ruky kytaru, vyskočil na předsednický pult v jednacím sále a zahrál svým kolegům, to vše v rámci jakéhosi večírku. Opozice v čele s paní Němcovou žádá za toto znesvěcení posvátné půdy sněmovny jeho rezignaci.

Šéf poslanecké sněmovny Radek Vondráček. | KOLÁŽ: ppmagazín.com

Musím se bohužel přiznat, že já nejsem pobouřena ani trochu. I když se snažím. Mne sice jistě nikdo nemůže podezírat z přehnaných sympatií k hnutí ANO, ale zato trpím celoživotní sympatií ke kytaristům a zřejmě také – jak jsem zjistila – nedostatkem respektu k úctyhodným prostorám naší sněmovny.

Myslím, že by se příkladem Radka Vondráčka mohli inspirovat i ostatní zákonodárci a udělat si podobný večírek častěji. Poslanci, kteří se věnují hraní a zpěvu, by byli pro naši zemi ve výsledku jistě užitečnější, než když se pokouší tvořit nějaké zákony. My nové zákony nepotřebujeme, máme jich totiž dost, spíše bychom se potřebovali některých zbavit.

A říkám si, jestli by nebylo lepší, kdyby
si šla paní Němcová taky zatrsat na
nějaký pěkný večírek? Možná by pak
přišla na jiné myšlenky.

Také čtěte

Svatouškovské pobouření nad neformální hudební produkcí ve sněmovně je opravdu úsměvné. Lidi, vzpamatujte se. To jste se vždycky a všude chovali vzorně, upjatě a jak si předpisy žádají? Já tedy ne. 

A říkám si, jestli by nebylo lepší, kdyby si šla paní Němcová taky zatrsat na nějaký pěkný večírek? Třeba na slavný hit Táhněte do háje. Možná by pak přišla na jiné myšlenky.

Jak se vám líbí článek?
1) Skvělé
0
2) Dobré
0
3) Průměrné
0
4) Nic moc
0
5) Katastrofa
0
Prohlédněte si komentáře (1)
  • Jako obvykle se ozvali ti praví. Že paní Němcová nesložila mandát, když zapůjčila sněmovní osobní automobil, věc posvátnou, svému manželovi i s kartou na benzin. A ta posvátná parlamentní jednací místnost je němým svědkem takových vystoupení, právě těch, co se nyní pohoršují a odvolávají se na posvátnost. To by ta posvátnost musela být hluchá a slepá, aby se v jednací místnosti udržela. Paní Němcová a spol., běžte do háje, už Vás opravdu, ale opravdu bylo více než dost. Raději skončím, abych se udržel v mezích slušnosti. Radku Vondráčku, díky za oživení míst, které byly mrtvé před dvěma lety, jak se za poslance a poslankyně – všichni je znáte, tak nebudu jmenovat, styděly.

Reagujte

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


Nezávislá zpravodajsko-publicistická platforma. Spuštěna byla dne 11. listopadu 2018 a sestává z několika hlavních rubrik: ppinfo, postřehy a dalších a má i své subdomény (tematické přílohy ppděti aj.). Za týden měl web sto tisíc individuálních přístupů. Za měsíc čtvrt miliónu.

 

2019 © ppmagazín.com, Pribil Publishers. Publikování obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno. Design Pribil Publishers. IČO: 06437176

Posunout nahoru