SPECIÁL COVID-19: Aktualizované statistiky z domova i ze světa →
KOLÁŽ: PressPort Magazín

Tlustý: Byl jednou jeden břídil, který sám všechno řídil…

A jak léta plynula, přidal se k němu Prymula, dodává

Aktualizace:
Sponzorováno
Podcasty
Nemáte čas nebo náladu číst? Poslouchejte. Rubrika Podcasty PressPort Magazínu sestává zejména z diskuzních pořadů našich partnerů, spolupracovníků, ale i redaktorů.
Naše hodnocení článku
52

Zprávu s titulkem Blatný: Rozvolníme při 3000 hospitalizovaných, ale můžeme i zpřísňovat komentuje Vlastimil Tlustý.

„Tak to jsou přesně ty zprávy, co nepotřebuju vědět,“ říká nejprve Tlustý, který se podle svých vlastních slov nedívá ani na televizi, ani zprávy nečte, což je základ duševního zdraví.

„Já myslím, že by to hlavně už chtělo, kdyby už šli – tihle… Hlavně Blatného šéf. Pan premiér. Už odvolávání žádných nebožáků – ministrů zdravotnictví – nepomůže. Už pomůže, když půjde ten hlavní a vezme tyhle sebou.

„Vím, že si většina lidí výměnu vlády nepřeje, ale já vám to vysvětlím. To jsou totiž (míněno vláda, pozn.) lidi na útěku, to už není ani ústup. A když je někdo na útěku, nemůžete od něj už čekat nic rozumného, veřejně prospěšného. Vědí, že je s nimi konec,“ dodává Tlustý a konstatuje: „Babiš už ví, že kdo uteče, vyhraje. Dovolím si odcitovat, co jsem si tady napsal: Byl jednou jeden břídil, který sám všechno řídil, no, a jak léta plynula, přidal se truhlík Bambula. To napsal Jiří Dědeček, aniž by ty dva znal. To je stav České republiky.“

PODPOŘTE
PressPort Magazín
DĚKUJEME
Tlustý: Byl jednou jeden břídil, který sám všechno řídil…
Hodnocení čtenářů2 Hlasování
98
52
Naše hodnocení

O nás

PressPort Magazín (ppmagazín.com; pressportmagazín.cz) je nezávislá zpravodajsko-publicistická platforma. Spuštěna byla dne 11. listopadu 2018.

Základní sekce jsou:

  1. PUBLICISTIKA
  2. DOMOV
  3. SVĚT

Tyto sekce a jejich rubriky jsou označeny svoji základní barvou (oranžová a červená) a články z nich je možno najít i v dalších rubrikách, zejména v sekci Přehledně.

Ostatní rubriky jsou zcela samostatné a jsou označeny příslušnou barvou.

Vydává Pribil Production.

Další příspěvky
Boj o Českou televizi – boj o zlaté tele aneb Logická otázka, která musí zaznít