SPECIÁL COVID-19: Aktualizované statistiky z domova i ze světa →
KOLÁŽ: PressPort Magazín

Tlustý: Volby v USA jsou zmanipulovaný podvod

Sponzorováno
Hodnocení čtenářů1 Hlasování
91
91

Aktuální zprávy – předně prezidentské volby v USA –, komentuje tentokrát Vlastimil Tlustý.

Pošleme na vás ozbrojené policisty, hrozí Trumpova vláda sčítacím komisařům

„Ukazuje se, že v americkém volebním systému je přinejmenším jedna vážná vada. Jak zpětně prokazovat, že korespondenční hlasy jsou hlasy pravých lidí – že jsou jedinečné, nejsou mezi nimi žádné černé duše a není to organizované. To, že se objevily desetitisíce nebo statisíce hlasů, které přišly poštou, a všichni volí jednoho samého kandidáta, to je podle mého názoru jasný statistický důkaz, že je tato vada vážná a že to zavání organizovaným podfukem. Hrozí to pojmem zmanipulované volby,“ konstatuje Vlastimil Tlustý.

Babiš a celá vláda prokázali, že nejsou schopni zemi ochránit, kritizuje Fiala. S trojkoalicí chce vyhrát volby

„Od toho tam je, aby chtěl vyhrát volby. Takže že chce vyhrát volby, báječné, v pořádku. Nechme na voličích, jak to dopadne. Ale ten začátek titulku: ‚Prokázali, že nejsou schopni zemi ochránit.‘ To prokázali všichni všude. Nejsem fanda premiéra Babiše. Ale oni udělali od začátku fatální chybu, že vytvářejí dojem, že to jde a že oni to zmáknou. Proti tomu viru nás nemůže nikdo – ani tato vláda – ochránit,“ míní Vlastimil Tlustý.

„Konzumoval jsem, omlouvám se.“ Kalousek se kaje za pivo v zavřené hospodě

„Napadají mě dvě varianty: buď je to takový trouba, anebo je tak chytrý. Trouba by to byl v případě, kdy poté, co byl vůdcem kritiky na nebohého ministra zdravotnictví, tak kdyby poté tento vůdce kritiky udělal to samé. To nevím – ten člověk, Kalousek, má ledasco ve svých vlastnostech, ale hloupost to není. To spíš ne. A pokud je tak chytrý, třeba se jedním pivem postaví do čela odpůrců opatření – Jsem symbol odporu. Pivo je důkaz mého odhodlání. Já jsem s vámi,“ zdůrazňuje Vlastimil Tlustý s tím, že se z piva může stát symbol. „Ono dělat odboj a ještě si dát pivo, to je nádhera.“

PODPOŘTE
PressPort Magazín
DĚKUJEME
Tlustý: Volby v USA jsou zmanipulovaný podvod
Hodnocení čtenářů1 Hlasování
91
91

O nás

PressPort Magazín (ppmagazín.com; pressportmagazín.cz) je nezávislá zpravodajsko-publicistická platforma. Spuštěna byla dne 11. listopadu 2018. Vydává Pribil Production.

Další příspěvky
Co je dovoleno pánovi, není dovoleno kmánovi