SPECIÁL COVID-19: Aktualizované statistiky z domova i ze světa →
KOLÁŽ: PressPort Magazín

Tlustý: Volby v USA jsou zmanipulovaný podvod

To, že se objevily desetitisíce nebo statisíce hlasů, které přišly poštou, a všichni volí jednoho samého kandidáta, to je podle mého názoru jasný statistický důkaz

XTV Diskusní pořady
Aktualizace:
Sponzorováno
Podcasty
Nemáte čas nebo náladu číst? Poslouchejte. Rubrika Podcasty PressPort Magazínu sestává zejména z diskuzních pořadů našich partnerů, spolupracovníků, ale i redaktorů.
Naše hodnocení článku
51

Aktuální zprávy – předně prezidentské volby v USA –, komentuje tentokrát Vlastimil Tlustý. Konkrétně mj. zprávu: Pošleme na vás ozbrojené policisty, hrozí Trumpova vláda sčítacím komisařům.

„Ukazuje se, že v americkém volebním systému je přinejmenším jedna vážná vada. Jak zpětně prokazovat, že korespondenční hlasy jsou hlasy pravých lidí – že jsou jedinečné, nejsou mezi nimi žádné černé duše a není to organizované,“ konstatuje Tlustý.

„To, že se objevily desetitisíce nebo statisíce hlasů, které přišly poštou, a všichni volí jednoho samého kandidáta, to je podle mého názoru jasný statistický důkaz, že je tato vada vážná a že to zavání organizovaným podfukem. Hrozí to pojmem zmanipulované volby,“ dodává Tlustý.

PODPOŘTE
PressPort Magazín
DĚKUJEME
Tlustý: Volby v USA jsou zmanipulovaný podvod
Hodnocení čtenářů3 Hlasy
93
51
Naše hodnocení

O nás

PressPort Magazín (ppmagazín.com; pressportmagazín.cz) je nezávislá zpravodajsko-publicistická platforma. Spuštěna byla dne 11. listopadu 2018.

Základní sekce jsou:

  1. PUBLICISTIKA
  2. DOMOV
  3. SVĚT

Tyto sekce a jejich rubriky jsou označeny svoji základní barvou (oranžová a červená) a články z nich je možno najít i v dalších rubrikách, zejména v sekci Přehledně.

Ostatní rubriky jsou zcela samostatné a jsou označeny příslušnou barvou.

Vydává Pribil Production.

Další příspěvky
O vztahu Badiouovy filosofie a matematiky Myslet nekonečno