KOLÁŽ: PressPort Magazín

Tlustý: Volby v USA jsou zmanipulovaný podvod

To, že se objevily desetitisíce nebo statisíce hlasů, které přišly poštou, a všichni volí jednoho samého kandidáta, to je podle mého názoru jasný statistický důkaz

Sponzorováno
svět
Analytická rubrika Svět PressPort Magazínu. Zabývá se zahraničními tématy.

Aktuální zprávy – předně prezidentské volby v USA –, komentuje tentokrát Vlastimil Tlustý. Konkrétně mj. zprávu: Pošleme na vás ozbrojené policisty, hrozí Trumpova vláda sčítacím komisařům.

„Ukazuje se, že v americkém volebním systému je přinejmenším jedna vážná vada. Jak zpětně prokazovat, že korespondenční hlasy jsou hlasy pravých lidí – že jsou jedinečné, nejsou mezi nimi žádné černé duše a není to organizované,“ konstatuje Tlustý.

„To, že se objevily desetitisíce nebo statisíce hlasů, které přišly poštou, a všichni volí jednoho samého kandidáta, to je podle mého názoru jasný statistický důkaz, že je tato vada vážná a že to zavání organizovaným podfukem. Hrozí to pojmem zmanipulované volby,“ dodává Tlustý.

vaší podpory si vážíme
Zde můžete podpořit
PressPort Magazín
DĚKUJEME
Tlustý: Volby v USA jsou zmanipulovaný podvod
Hodnocení čtenářů3 Hlasy
93
51
Naše hodnocení
Diskusní pořady

Základní informace

PressPort Magazín (na doméně ppmagazin.com) je nezávislá celostátní publicistická platforma s orientací na tradiční hodnoty, která ctí svobodu slova a zakládá si na slušnosti, konstruktivní debatě a přitažlivé vizuální formě. Spuštěna byla dne 11. listopadu 2018 a všechny práce byly vykonávány bez nároku na honorář. PressPort Magazín si od té doby vybudoval slušnou pozici, kdy naše články přebírají i mainstreamoová tuzemská média. Z pohledu mediálního trhu jde o hotový produkt.