SPECIÁL COVID-19: Aktualizované statistiky z domova i ze světa →
Donald Trump | ILUSTRACE: João Fazenda

To demokraté vypustili Gina zmanipulovaných voleb! Ne Trump

Aktualizace:
Hodnocení čtenářů3 Hlasování
98
98

Jedna zásadní poznámka k americkým volbám. Plno lidí v čele s mainstreamovými médii teď spílá Trumpovi za to, že mluví o volebním podvodu a manipulaci s hlasy. OK. 

Ale při vší úctě, to NEBYL Trump, kdo vypustil z lahve Gina zmanipulovaných voleb! To byli Bidenovi demokraté před čtyřmi lety, kdo jen z prosté neschopnosti unést výsledek svobodných voleb stvořil tuhle Hydru.

To byli demokraté, kdo vypustil do veřejného prostoru myšlenku zmanipulovaných a ovlivněných voleb. A byli to demokraté, kdo ji celé ty čtyři roky živil a vykrmoval a Hydra tloustla a tloustla. Navzdory tomu, že to byla dost chudá strava, jelikož všechny ty slavné důkazy údajné manipulace ze strany Ruska byly jen spousta podivných šprochů, na nichž nebylo pravdy ani trochu. 

Jestliže demokraté mohli svůj debakl maskovat jako sofistikovaný volební podvod, ať se teď nikdo nediví a hlavně nerozčiluje, že se nyní stejně chová i Trump.

Byli to demokraté, kdo celé čtyři roky vysílal Američanům i celému světu vzkaz: Ano, naše volby je možné (z)manipulovat.

Jestliže demokraté mohli svůj debakl maskovat jako sofistikovaný volební podvod, ať se teď nikdo nediví a hlavně nerozčiluje, že se nyní stejně chová i Trump. A ať se hlavně nediví ti, kteří demokratům tenhle vzkaz pomáhali celé čtyři roky šířit. A už vůbec, ať se tomu nediví za situace, kdy minimálně dění v Michiganu a Wisconsinu bylo přinejmenším poněkud…. zvláštní!

PODPOŘTE
PressPort Magazín
DĚKUJEME
To demokraté vypustili Gina zmanipulovaných voleb! Ne Trump
Hodnocení čtenářů3 Hlasování
98
98

O nás

PressPort Magazín (ppmagazín.com; pressportmagazín.cz) je nezávislá zpravodajsko-publicistická platforma. Spuštěna byla dne 11. listopadu 2018. Vydává Pribil Production.

Další příspěvky
Proč moc soudní oslabuje hlavu státu