Donald Trump | ILUSTRACE: João Fazenda (pro the New Yorker)

To demokraté vypustili Gina zmanipulovaných voleb! Ne Trump

Byli to demokraté, kdo celé čtyři roky vysílal Američanům i celému světu vzkaz: Ano, naše volby je možné (z)manipulovat

Glosy
Publicistická rubrika Glosy sestává z názorových článků autorů, kteří spolupracují s PressPort Magazínem.

Jedna zásadní poznámka k americkým volbám. Plno lidí v čele s mainstreamovými médii teď spílá Trumpovi za to, že mluví o volebním podvodu a manipulaci s hlasy. OK. 

Ale při vší úctě, to NEBYL Trump, kdo vypustil z lahve Gina zmanipulovaných voleb! To byli Bidenovi demokraté před čtyřmi lety, kdo jen z prosté neschopnosti unést výsledek svobodných voleb stvořil tuhle Hydru.

To byli demokraté, kdo vypustil do veřejného prostoru myšlenku zmanipulovaných a ovlivněných voleb. A byli to demokraté, kdo ji celé ty čtyři roky živil a vykrmoval a Hydra tloustla a tloustla. Navzdory tomu, že to byla dost chudá strava, jelikož všechny ty slavné důkazy údajné manipulace ze strany Ruska byly jen spousta podivných šprochů, na nichž nebylo pravdy ani trochu. 

Jestliže demokraté mohli svůj debakl maskovat jako sofistikovaný volební podvod, ať se teď nikdo nediví a hlavně nerozčiluje, že se nyní stejně chová i Trump.

Byli to demokraté, kdo celé čtyři roky vysílal Američanům i celému světu vzkaz: Ano, naše volby je možné (z)manipulovat.

Jestliže demokraté mohli svůj debakl maskovat jako sofistikovaný volební podvod, ať se teď nikdo nediví a hlavně nerozčiluje, že se nyní stejně chová i Trump. A ať se hlavně nediví ti, kteří demokratům tenhle vzkaz pomáhali celé čtyři roky šířit. A už vůbec, ať se tomu nediví za situace, kdy minimálně dění v Michiganu a Wisconsinu bylo přinejmenším poněkud…. zvláštní!

vaší podpory si vážíme
Zde můžete podpořit
PressPort Magazín
DĚKUJEME
To demokraté vypustili Gina zmanipulovaných voleb! Ne Trump
Hodnocení čtenářů5 Hlasů
79
72
Naše hodnocení
Komentátorka

Základní informace

PressPort Magazín (na doméně ppmagazin.com) je nezávislá celostátní publicistická platforma s orientací na tradiční hodnoty, která ctí svobodu slova a zakládá si na slušnosti, konstruktivní debatě a přitažlivé vizuální formě. Spuštěna byla dne 11. listopadu 2018 a všechny práce byly vykonávány bez nároku na honorář. PressPort Magazín si od té doby vybudoval slušnou pozici, kdy naše články přebírají i mainstreamoová tuzemská média. Z pohledu mediálního trhu jde o hotový produkt.