SPECIÁL COVID-19: Aktualizované statistiky z domova i ze světa →
Donald Trump | ILUSTRACE: João Fazenda (pro the New Yorker)

To demokraté vypustili Gina zmanipulovaných voleb! Ne Trump

Byli to demokraté, kdo celé čtyři roky vysílal Američanům i celému světu vzkaz: Ano, naše volby je možné (z)manipulovat

Karolina Stonjeková
Karolina Stonjeková Komentátorka
Aktualizace:
GLOSY | KOMENTÁŘE
Publicistická rubrika Glosy & Komentáře sestává z názorových článků autorů, kteří spolupracují s PressPort Magazínem.
Naše hodnocení článku
72

Jedna zásadní poznámka k americkým volbám. Plno lidí v čele s mainstreamovými médii teď spílá Trumpovi za to, že mluví o volebním podvodu a manipulaci s hlasy. OK. 

Ale při vší úctě, to NEBYL Trump, kdo vypustil z lahve Gina zmanipulovaných voleb! To byli Bidenovi demokraté před čtyřmi lety, kdo jen z prosté neschopnosti unést výsledek svobodných voleb stvořil tuhle Hydru.

To byli demokraté, kdo vypustil do veřejného prostoru myšlenku zmanipulovaných a ovlivněných voleb. A byli to demokraté, kdo ji celé ty čtyři roky živil a vykrmoval a Hydra tloustla a tloustla. Navzdory tomu, že to byla dost chudá strava, jelikož všechny ty slavné důkazy údajné manipulace ze strany Ruska byly jen spousta podivných šprochů, na nichž nebylo pravdy ani trochu. 

Jestliže demokraté mohli svůj debakl maskovat jako sofistikovaný volební podvod, ať se teď nikdo nediví a hlavně nerozčiluje, že se nyní stejně chová i Trump.

Byli to demokraté, kdo celé čtyři roky vysílal Američanům i celému světu vzkaz: Ano, naše volby je možné (z)manipulovat.

Jestliže demokraté mohli svůj debakl maskovat jako sofistikovaný volební podvod, ať se teď nikdo nediví a hlavně nerozčiluje, že se nyní stejně chová i Trump. A ať se hlavně nediví ti, kteří demokratům tenhle vzkaz pomáhali celé čtyři roky šířit. A už vůbec, ať se tomu nediví za situace, kdy minimálně dění v Michiganu a Wisconsinu bylo přinejmenším poněkud…. zvláštní!

PODPOŘTE
PressPort Magazín
DĚKUJEME
To demokraté vypustili Gina zmanipulovaných voleb! Ne Trump
Hodnocení čtenářů5 Hlasů
79
72
Naše hodnocení

O nás

PressPort Magazín (ppmagazín.com; pressportmagazín.cz) je nezávislá zpravodajsko-publicistická platforma. Spuštěna byla dne 11. listopadu 2018.

Základní sekce jsou:

  1. PUBLICISTIKA
  2. DOMOV
  3. SVĚT

Tyto sekce a jejich rubriky jsou označeny svoji základní barvou (oranžová a červená) a články z nich je možno najít i v dalších rubrikách, zejména v sekci Přehledně.

Ostatní rubriky jsou zcela samostatné a jsou označeny příslušnou barvou.

Vydává Pribil Production.

Další příspěvky
Bendl: Ať ČT a ČRo hrají české umělce místo nákupu zahraničních licencí