Markéta Pekarová Adamová | ILUSTRACE: PPM

To nejlepší, co umí ODS v Praze nabídnout, je TOP 09

Je pochopitelně ze strany občanských demokratů naprostá politická prasárna vyjednat tak zásadní krok bez jakékoli diskuse se členskou základnou.

Vznikající trojkoalice ODS, TOP 09 a lidovců musí řešit podle deníku Právo první vážnou rozepři. Pražské ODS se totiž nelíbí, že by kandidátku do sněmovních voleb v hlavním městě měla vést šéfka TOP 09 Markéta Pekarová Adamová.

Politika
Analytická rubrika Politika. Zabývá se vnitropolitickými tématy na celostátní úrovni, ale i regionálně.

Je pochopitelně ze strany občanských demokratů naprostá politická prasárna vyjednat tak zásadní krok, jakým předvolební koalice ODS, TOP 09 a KDU-ČSL bezpochyby je, bez jakékoli diskuse se členskou základnou.

Nikoho se na nic neptat, všechno v tichosti upéct a pak jen spolustraníky postavit před hotovou věc. Přitom za normálních necovidových okolností by přesně tohle byl důvod svolat mimořádný kongres. 

Vlastně to hezky dokresluje jeden typický rys současné politiky: deklaratorně mít plná ústa demokracie, ale když dojde na to prokázat, že jste demokrat i v praxi, tak najednou skutek utek…

Ve světle výše řečeného už pak působí jen jako další smutný střípek do mozaiky to, že chcete svému koaličnímu partnerovi ještě ke všemu přenechat i svoji hlavní volební baštu.

Namísto toho, abyste lídrem udělali nějakou úspěšnou a v Praze oblíbenou personu typu Jany Černochové, nabídnete Pražanům směšnou eurosvazačku Pekarovou… Takže to nejlepší, co umí ODS v Praze nabídnout, je TOP09…

Mimochodem, ta samá TOP 09, která stále drží na postu primátora to nejvíc nejtragičtější dílo, jaké kdy na magistrátu mělo tu čest dlít. To nevymyslíš! Pokud tedy nejsi Petr Fiala…

vaší podpory si vážíme
Zde můžete podpořit
PPMagazín
DĚKUJEME
To nejlepší, co umí ODS v Praze nabídnout, je TOP 09
Hodnocení čtenářů6 Hlasů
84
84

Základní informace

PressPort Magazín (na doméně ppmagazin.com) je nezávislá celostátní publicistická platforma s orientací na tradiční hodnoty, která ctí svobodu slova a zakládá si na slušnosti, konstruktivní debatě a přitažlivé vizuální formě. Spuštěna byla dne 11. listopadu 2018 a všechny práce byly vykonávány bez nároku na honorář. PressPort Magazín si od té doby vybudoval slušnou pozici, kdy naše články přebírají i mainstreamoová tuzemská média. Z pohledu mediálního trhu jde o hotový produkt.