Nyní čtete
Uvádíme na pravou míru zavádějící informace ministerstva vnitra. Zveřejňujeme proto příslušné dokumenty
 
 

NAŠE ADRESA:
www.

Ministerstvo vnitra dnes prostřednictvím svého tiskového odboru vydalo v reakci na články ppmagazínu.com prohlášení, které neodpovídá pravdě. Velmi lehce to umíme doložit.

Rezort vnitra v tiskové zprávě uvádí: Ministerstvo vnitra se ohrazuje proti zavádějícím informacím internetového serveru ppmagazín.com, podle kterého probíhá na policejní akademii audit kvůli zaměstnávání „černých duší“ s vědomím (míněn je audit, pozn. red.) ministra vnitra Jana Hamáčka (ČSSD). Tyto informace nejsou pravdivé. 

Vnitro dále konstatovalo, že nekomunikuje s paní Lhotákovou.

V článku, kde se píše, že „na policejní akademii míří policisté, tvrdí zástupkyně akademiků. Ukazuje na černé duše: Hulinského a spol.“, jsme – jak si lze snadno ověřit –, informovali, že resort vnitra požádal zástupkyni nespokojených akademiků – zmíněnou paní Lhotákovou, aby doplnila podnět o zaměstnávání tzv. černých duší na policejní akademii. Zde je příslušná žádost vnitra (jistě bez vědomí pana ministra odeslána nebyla):

Žádost rezortu vnitra. | FOTO: ppmagazin.com

Že paní Lhotáková komunikuje přímo s panem ministrem vnitra Janem Hamáčkem (ČSSD), pak dokládá například tento mail, který se týká jiného podnětu:

Anebo to dokládá další mail, týkající se aktuálního podnětu, kdy byla paní Lhotáková pověřena akademiky, aby jej odeslala:

Zmíněné materiály. | FOTO: ppmagazin.com

Nikdy a nikde jsme nepsali, že na akademii probíhá personální audit „černých duší“, jak tvrdí vnitro, naopak jsme citovali paní Lhotákovou, která zmínila legalizaci jejich činnosti a která na žádost vnitra doplnila jména příslušných osob. To je zásadní rozdíl.

Také jsme též doložili, že kriminální policie v souvislosti se zaměstnáváním tzv. „černých duší“ na policejní akademii zahájila úkony v trestním řízení. Tiskový odbor ministerstva opět nedisponuje aktuálními informacemi. Stačí se podívat na příslušný dokument v článku.

⇣ Seznam článků k tématu policejní akademie:

⇣ Seznam článků k tématu policejní akademie:

Jak se vám líbí článek?
1/Skvělé
0
2/Dobré
0
3/Průměr
0
4/Nic moc
0
5/Katastrofa
0
Prohlédněte si komentáře (0)

Reagujte

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


Nezávislá zpravodajsko-publicistická platforma. Spuštěna byla dne 11. listopadu 2018 a sestává z několika hlavních rubrik: ppinfo, postřehy a dalších a má i své subdomény (tematické přílohy ppděti aj.). Za týden měl web sto tisíc individuálních přístupů. Za měsíc čtvrt miliónu.

 

2019 © ppmagazín.com, Pribil Publishers. Publikování obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno. Design Pribil Publishers. IČO: 06437176

Posunout nahoru