Nyní čtete
Uvádíme na pravou míru zavádějící informace ministerstva vnitra. Zveřejňujeme proto příslušné dokumenty
 
 

Uvádíme na pravou míru zavádějící informace ministerstva vnitra. Zveřejňujeme proto příslušné dokumenty

Ministerstvo vnitra dnes prostřednictvím svého tiskového odboru vydalo v reakci na články ppmagazínu.com prohlášení, které neodpovídá pravdě. Velmi lehce to umíme doložit.

Rezort vnitra v tiskové zprávě uvádí: Ministerstvo vnitra se ohrazuje proti zavádějícím informacím internetového serveru ppmagazín.com, podle kterého probíhá na policejní akademii audit kvůli zaměstnávání „černých duší“ s vědomím (míněn je audit, pozn. red.) ministra vnitra Jana Hamáčka (ČSSD). Tyto informace nejsou pravdivé. 

Vnitro dále konstatovalo, že nekomunikuje s paní Lhotákovou.

V článku, kde se píše, že „na policejní akademii míří policisté, tvrdí zástupkyně akademiků. Ukazuje na černé duše: Hulinského a spol.“, jsme – jak si lze snadno ověřit –, informovali, že resort vnitra požádal zástupkyni nespokojených akademiků – zmíněnou paní Lhotákovou, aby doplnila podnět o zaměstnávání tzv. černých duší na policejní akademii. Zde je příslušná žádost vnitra (jistě bez vědomí pana ministra odeslána nebyla):

Žádost rezortu vnitra. | FOTO: ppmagazin.com

Že paní Lhotáková komunikuje přímo s panem ministrem vnitra Janem Hamáčkem (ČSSD), pak dokládá například tento mail, který se týká jiného podnětu:

Anebo to dokládá další mail, týkající se aktuálního podnětu, kdy byla paní Lhotáková pověřena akademiky, aby jej odeslala:

Zmíněné materiály. | FOTO: ppmagazin.com

Nikdy a nikde jsme nepsali, že na akademii probíhá personální audit „černých duší“, jak tvrdí vnitro, naopak jsme citovali paní Lhotákovou, která zmínila legalizaci jejich činnosti a která na žádost vnitra doplnila jména příslušných osob. To je zásadní rozdíl.

Také jsme též doložili, že kriminální policie v souvislosti se zaměstnáváním tzv. „černých duší“ na policejní akademii zahájila úkony v trestním řízení. Tiskový odbor ministerstva opět nedisponuje aktuálními informacemi. Stačí se podívat na příslušný dokument v článku.

⇣ Seznam článků k tématu policejní akademie:

⇣ Seznam článků k tématu policejní akademie:

Jak se vám líbí článek?
1/Skvělé
0
2/Dobré
0
3/Průměr
0
4/Nic moc
0
5/Katastrofa
0
Prohlédněte si komentáře (0)

Reagujte

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


Nezávislá zpravodajsko-publicistická platforma. Spuštěna byla dne 11. listopadu 2018 a sestává z několika hlavních rubrik: ppinfo, postřehy a dalších a má i své subdomény (tematické přílohy ppděti aj.). Za týden měl web sto tisíc individuálních přístupů. Za měsíc čtvrt miliónu.

 

2019 © ppmagazín.com, Pribil Publishers. Publikování obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno. Design Pribil Publishers. IČO: 06437176

Posunout nahoru