Webdesign: Vytvořili jsme investigativní web inFakta.cz novinářky Markéty Dobiášové

Webové stránky inFakta.cz vytvořila po technické a designové stránce PressPort Agency, jež vydává i PressPort Magazín

média
Rubrika Média PressPort Magazínu mapuje dění ve sdělovacích prostředcích.

Web inFakta je nové médium, spuštěné v říjnu 2022, které bude jako první v republice zveřejňovat informace věcným a nestranným způsobem. Fakticky.

Za vznikem serveru stojí Markéta Dobiášová, dlouholetá investigativní reportérka, dokumentaristka, dramaturgyně, scenáristka, moderátorka, držitelka šesti novinářských cen se zkušenostmi z veřejnoprávní České televize i komerčních médií (FTV PRIMA, Seznam zprávy, TV Nova, Reflex atd.).

Webové stránky inFakta.cz vytvořila po technické a designové stránce PressPort Agency, jež vydává i PressPort Magazín; po obsahové stránce je plně v kompetenci vydavatelky M. Dobiášové.

Web je nyní v základní fázi a zpřístupněný z deseti procent, nicméně již plně funkční. Budeme ho po technické stránce zdokonalovat v průběhu nadcházejících měsíců a můžete se těšit na moderní design celé řady nových rubrik i na mnohá vylepšení a funkce. Jako základní písmo je použit font Acumin Pro Roberta Slimbacha.

vaší podpory si vážíme
Zde můžete podpořit
PressPort Magazín
DĚKUJEME
Webdesign: Vytvořili jsme investigativní web inFakta.cz novinářky Markéty Dobiášové
Hodnocení čtenářů0 Hlasů
0
0
Redakce

Základní informace

PressPort Magazín (na doméně ppmagazin.com) je nezávislá celostátní publicistická platforma s orientací na tradiční hodnoty, která ctí svobodu slova a zakládá si na slušnosti, konstruktivní debatě a přitažlivé vizuální formě. Spuštěna byla dne 11. listopadu 2018 a všechny práce byly vykonávány bez nároku na honorář. PressPort Magazín si od té doby vybudoval slušnou pozici, kdy naše články přebírají i mainstreamoová tuzemská média. Z pohledu mediálního trhu jde o hotový produkt.