Nyní čtete
Xaver: Server Hlídací pes je podvod
 
 

Xaver: Server Hlídací pes je podvod

  • „Nejhorší je, když hlídací psi demokracie lžou a manipulují. Mediální rady rozhodly, že jsem neporušil ani zákon, ani Kodex Českého rozhlasu. Občané by měli vědět, co se děje s koncesionářskými poplatky,“ říká Luboš Xaver Veselý.

V jakém stavu jsou podle moderátora Luboše Xavera Veselého česká média? O kom Česká televize dlouhodobě informuje v negativním tónu a proč to hlídacím psům demokracie vůbec nevadí? Kdo skutečně financuje takzvaný nezávislý server Hlídací pes a jaké je jeho propojení s konkrétními politickými hráči a veřejnoprávními médii?

„Nečekal jsem ani v nejtajnějším snu, co to vzbudí, když poukážu na pravdu – tedy, jak se Česká televize opírá o soukromý Ústav nezávislé žurnalistiky. Nečekal jsem, jakým se stanu terčem. Připravuji o tom samostatné video. Strašně mi vadí, že lžou a manipulují.“ – zmiňuje úvodem moderátor Luboš Xaver Veselý v rozhovoru pro XTV.cz, načež popisuje vazby jednotlivých aktérů serveru.

Celý pořad zde.

Jak se vám líbí článek?
1/Skvělé
2
2/Dobré
0
3/Průměr
0
4/Nic moc
0
5/Katastrofa
1
Prohlédněte si komentáře (0)

Reagujte

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


Nezávislá zpravodajsko-publicistická platforma. Spuštěna byla dne 11. listopadu 2018 a sestává z několika hlavních rubrik: ppinfo, postřehy a dalších a má i své subdomény (tematické přílohy ppděti aj.). Za týden měl web sto tisíc individuálních přístupů. Za měsíc čtvrt miliónu.

 

2019 © ppmagazín.com, Pribil Publishers. Publikování obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno. Design Pribil Publishers. IČO: 06437176

Posunout nahoru