Nyní čtete
Xaver: Server Hlídací pes je podvod

Xaver: Server Hlídací pes je podvod

  • „Nejhorší je, když hlídací psi demokracie lžou a manipulují. Mediální rady rozhodly, že jsem neporušil ani zákon, ani Kodex Českého rozhlasu. Občané by měli vědět, co se děje s koncesionářskými poplatky,“ říká Luboš Xaver Veselý.

V jakém stavu jsou podle moderátora Luboše Xavera Veselého česká média? O kom Česká televize dlouhodobě informuje v negativním tónu a proč to hlídacím psům demokracie vůbec nevadí? Kdo skutečně financuje takzvaný nezávislý server Hlídací pes a jaké je jeho propojení s konkrétními politickými hráči a veřejnoprávními médii?

„Nečekal jsem ani v nejtajnějším snu, co to vzbudí, když poukážu na pravdu – tedy, jak se Česká televize opírá o soukromý Ústav nezávislé žurnalistiky. Nečekal jsem, jakým se stanu terčem. Připravuji o tom samostatné video. Strašně mi vadí, že lžou a manipulují.“ – zmiňuje úvodem moderátor Luboš Xaver Veselý v rozhovoru pro XTV.cz, načež popisuje vazby jednotlivých aktérů serveru.

Celý pořad zde.

Jak se vám líbí článek?
1) Skvělé
2
2) Dobré
0
3) Průměr
0
4) Nic moc
0
5) Katastrofa
1
Prohlédněte si komentáře (0)

Reagujte

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


PressPort Magazín je nezávislá zpravodajsko-publicistická platforma. Spuštěna byla dne 11. listopadu 2018 a sestává z několika hlavních rubrik: ppinfo, postřehy a dalších a má i své subdomény (tematické přílohy ppděti aj.). Každý den přinášíme čerstvé zprávy z domova i ze světa na doménách ppmagazin.com či pressportmagazin.cz. Obsah je po uplynutí určité doby automaticky mazán a nahrazován aktuálním. 

 

2020 © ppmagazín.com. Publikování obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno.

Design Pribil ProductionIČO: 06437176

Posunout nahoru