Nyní čtete
Zbláznili se? Odpůrci Babiše pořádají hromadnou modlitbu za jeho smrt
 
 

NAŠE ADRESA:
www.

Ať jsi křesťan, muslim, žid nebo bezvěrec, pojď se s námi hromadně modlit za smrt zkázy naší vlasti, proradného zlobolševika Agenta Bureše (krycí jméno u uváděné u Andreje Babiše coby údajného spolupracovníka StB)!

Tak zní reklama či pozvánka na akci, která se rozběhla na sociálních sítích a už budí kontroverze. Zájemci mají možnost pomodlit se za smrt ministerského předsedy Andreje Babiše konkrétně každý pátek od 13 hodin v jednom pražském kostele.

„Vážení přátelé, modlit se můžete již nyní a pamatujte, že i krátká smrtná modlitbička naší věci prospěje,“ doplňují pořadatelé, kteří se označují jako Odpůrci agenta Bureše. Redakci ppmagazínu.com potvrdili, že o recesi nejde.

Též jsme se zabývali možností, nejde-li naopak o provokaci z řad příznivců ministerského předsedy ve snaze vzbudit v jeho prospěch negativní emoce v souvislosti s aktuálními protesty. Tuto možnost jsme však vyloučili.

Tohle opravdu není normální. To je horší, než když na Václavském náměstí byly transparenty nazývající Marii Benešovou justiční mafiánkou – jednu z nejstatečnějších žen, která bojovala naopak proti justiční mafii.

„Lidi se už zbláznili,“ reagovala právnička A. T. (iniciály uvádíme vzhledem k tomu, že má strach se veřejně vyjadřovat, pozn. red.). „Tohle opravdu není normální. To je horší, než když na Václavském náměstí byly transparenty nazývající Marii Benešovou justiční mafiánkou – jednu z nejstatečnějších žen, která bojovala naopak proti justiční mafii.“

Také čtěte

Právnička dodala: „Také se mi v ledasčem nelíbí, co dělá pan premiér, nicméně stejně tak se mi nelíbí, co dělá spolek Milión chvilek. Společnost dělí pouze na ty špatné – příznivce pana Babiše, a na ty dobré, tedy odpůrce. Ale co máme dělat my, kteří nejsme ani na jedné, ani na druhé straně?“

„Když jste odpůrce evropské integrace a ztráty suverenity České republiky – tak nejste odpůrce evropské integrace a ztráty suverenity České republiky, ale ‚agent Ruska‘ nebo ‚nácek‘. Když si myslíte, že rodina je táta, máma a děti – tak jste ‚nácek‘ a ‚homofob‘. Když si myslíte, že miliony migrantů z Afriky a Asie rozvrátí naši kulturu a společnost (a v řadě zemí již rozvrátila) – tak vám názor nevyvracejí argumentačně (…) – ale jste ‚nácek‘ a ‚rasista‘,“ vyjádřil se nedávno k rostoucí nenávisti ve společnosti Václav Klaus ml. na serveru Novinky.cz.

Kontroverzní upoutávka…

Pořadatelé lákají na modlitbu za smrt ministerského předsedy. | FOTO: archiv

Jak se vám líbí článek?
1/Skvělé
20
2/Dobré
2
3/Průměr
0
4/Nic moc
1
5/Katastrofa
46
3 komentáře
  • Hra tohoto typu je snad jen ironie, doufám. A špatný pokus o humor. Proč, to snad ani není třeba uvádět. Navíc to může být nebezpečné nejen pro tu zmíněnou osobu.

  • Stoji mně rozum,že něco takoveho můžou lidé v naší republice vymyslet a štvát lid protisobě! Vzpamatuje se,než se pokazí úplně mezilidské vztahy a dojde k nejhoršímu. Přece nechcete mezi sebou bojovat!!Někomu přat smrt? JSTE BLÁZNI……

  • Je to celé provokace. Nevím odkud, ale nevěřím, že by to někdo myslel vážně. I to foto modlících se muslimů pod článkem je podezřelé.

Reagujte

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


Nezávislá zpravodajsko-publicistická platforma. Spuštěna byla dne 11. listopadu 2018 a sestává z několika hlavních rubrik: ppinfo, postřehy a dalších a má i své subdomény (tematické přílohy ppděti aj.). Za týden měl web sto tisíc individuálních přístupů. Za měsíc čtvrt miliónu.

 

2019 © ppmagazín.com, Pribil Publishers. Publikování obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno. Design Pribil Publishers. IČO: 06437176

Posunout nahoru