SPECIÁL COVID-19: Aktualizované statistiky z domova i ze světa →
Scarlett Johansson | FOTO: Dave J Hogan/Getty Images

Nový žebříček nejlépe vydělávajících herců

Dwayne Johnson za uplynulý rok vydělal 87,5 milionu dolarů

Hodnocení čtenářů0 Hlasování
0
0

Žebříček nejlépe vydělávajících herců letos opět ovládl bývalý zápasník wrestlingu a protagonista série Rychle a zběsile Dwayne The Rock Johnson, jehož příjmy se za uplynulý rok vyšplhaly na 87,5 milionu dolarů (téměř dvě miliardy Kč). Vyplývá to z pořadí, které zveřejnil časopis Forbes. Na druhém a třetím místě skončili Ryan Reynolds a Mark Wahlberg.

Johnson byl na prvním místě i před rokem a letos se na jeho opakovaném triumfu podílel zejména honorář ve výši 23,5 milionu dolarů za hlavní roli v thrilleru Red Notice, který vznikl pro streamovací platformu Netflix. Dalším velkým zdrojem příjmů byla podle Forbes spolupráce s výrobcem sportovního vybavení Under Armour.

PODPOŘTE
PressPort Magazín
DĚKUJEME

Také pro Reynoldse s výdělky ve výši 71,5 milionu dolarů byla nejvýnosnější spolupráce s Netflixem – objevil se nejen ve zmiňovaném snímku Red Notice, ale také v akčním filmu 6 underground: Tajné operace.

Třetím nejlépe placeným hercem byl Wahlberg s příjmy 58 milionů dolarů, kterému nejvíce vydělala role v thrilleru Spravedlnost podle Spensera taktéž pro platformu Netflix. Do první pětky finančně nejúspěšnějších herců se vešli ještě Ben Affleck a Vin Diesel. V desítce se pak dále objevili hvězda indického filmu Akšaj Kumár, Lin-Manuel Miranda, Will Smith, Adam Sandler a Jackie Chan.

Pořadí nejlépe placených hereček zatím Forbes nezveřejnil, loni žebříčku kralovala Scarlett Johanssonová.

Nový žebříček nejlépe vydělávajících herců
Hodnocení čtenářů0 Hlasování
0
0

O nás

PressPort Magazín (ppmagazín.com; pressportmagazín.cz) je nezávislá zpravodajsko-publicistická platforma. Spuštěna byla dne 11. listopadu 2018. Vydává Pribil Production.

Další příspěvky
V síti: Muži z dokumentu hrozí až 12 let vězení za sexuální nátlak