Nyní čtete
Zeman podepsal výzvu Miliónu chvilek. Alespoň dle webu spolku. Dorazí na demonstraci?

Reklama

Zeman podepsal výzvu Miliónu chvilek. Alespoň dle webu spolku. Dorazí na demonstraci?

  • Akce spolku Milión chvilek začne dnes v 18 hodin. Pokračovat bude hlasitým pochodem centrem metropole na hlavní nádraží. Organizátoři proto vyzývají veřejnost, ať dorazí vybavená píšťalkami, trubkami, bubínky – čímkoliv, co dělá pořádný rámus.

Prezidenta Miloše Zemana rozhodně nelze podezřívat ze sympatií ke spolku Milión chvilek.

Ten pořádá dnešní demonstraci na Václavském náměstí v Praze za odstoupení premiéra Andreje Babiše (ANO). Odstartuje jí vlnu protestních akcí po celém Česku. Ta potrvá až do 19. prosince.

Zeman na konto spolku prohlásil: „V parlamentní demokracii rozhodují volby a Poslanecká sněmovna, takže nějaké výzvy Miliónu chvilek jsou jen takové plácnutí do vody.“ Demonstrace proti Andrej Babišovi (ANO) a Marii Benešové (za ANO) jsou podle prezidenta přehlídkou neúspěšných a frustrovaných. Hnutí Milion chvilek pak zhodnotil jako zásobník hlasů pravicových opozičních stran.

Také čtěte

O to paradoxnější, ne-li vtipnější je, že právě Miloš Zeman figuruje už nějaký čas jako signatář výzvy spolku – tedy mezi lidmi, kteří Milión chvilek podporují. Dokazuje to, že úplně ne všechny podpisy mohou být pravé…

Miloš Zeman jako signatář výzvy spolku Milión chvilek. | FOTO: ppmagazín.com
Klady

Povedený žert

Zápory
Jak se vám líbí článek?
1) Skvělé
2
2) Dobré
0
3) Průměr
0
4) Nic moc
1
5) Katastrofa
0
Prohlédněte si komentáře (0)

Reagujte

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


PressPort Magazín je nezávislá zpravodajsko-publicistická platforma. Spuštěna byla dne 11. listopadu 2018 a sestává z několika hlavních rubrik: ppinfo, postřehy a dalších a má i své subdomény (tematické přílohy ppděti aj.). Každý den přinášíme čerstvé zprávy z domova i ze světa na doménách ppmagazin.com či pressportmagazin.cz. Obsah je po uplynutí určité doby automaticky mazán a nahrazován aktuálním. 

 

2020 © ppmagazín.com. Publikování obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno.

Design Pribil ProductionIČO: 06437176

Posunout nahoru