Nyní čtete
Zemřel pátý český pacient s COVID-19, nakažených je 1497

Zemřel pátý český pacient s COVID-19, nakažených je 1497

Zemřel pátý český pacient s COVID-19, nakažených je 1497 | ČeskéNoviny.cz

V Česku dnes zemřeli další dva lidé s nemocí COVID-19, kterou způsobuje nový koronavirus. Počet obětí nákazy se tak zvýšil na pět. Zároveň se zrychlil nárůst počtu nakažených.

Během úterý přibylo 185 nových případů, což je druhé největší zvýšení za jeden den. Nákaza se k dnešnímu ránu potvrdila u 1497 lidí, deset se vyléčilo. Odpoledne se sejde Senát k jednání o pěti zákonech, které kvůli epidemii připravila vláda.

Do Česka dál proudí zdravotnické ochranné pomůcky nakoupené v Číně a vracejí se lidé, kteří uvázli v zahraničí. Půlhodinu po poledni si lidé mohli jako poděkování zdravotníkům i hasičům společně zazpívat píseň Není nutno Zdeňka Svěráka.

Dnes ohlášenou čtvrtou obětí nákazy je třiaosmdesátiletý muž z Prahy, který měl dlouhodobé chronické zdravotní obtíže související s vysokým věkem. Zemřel v pražské Nemocnici na Bulovce.

Také čtěte
Čína hlásí 45 ze 46 sobotních případů jako importované. Indie omezila pohyb osob

Ve Středočeském kraji dnes nemoci podlehl osmaosmdesátiletý muž, který byl s chronickým onemocněním v domácím léčení. Nakazil se v rodině. První pacient v Česku s nemocí COVID-19 zemřel v neděli, dvě úmrtí byla oznámena v úterý.
Článek pokračuje

Jak se vám líbí článek?
1) Skvělé
0
2) Dobré
0
3) Průměr
0
4) nic moc
0
5) Katastrofa
0
Prohlédněte si komentáře (0)

Reagujte

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


Nezávislá zpravodajsko-publicistická platforma. Spuštěna byla dne 11. listopadu 2018 a sestává z několika hlavních rubrik: ppinfo, postřehy a dalších a má i své subdomény (tematické přílohy ppděti aj.). Obsah je po uplynutí určité doby automaticky mazán a nahrazován aktuálním. 

 

2020 © ppmagazín.com. Publikování obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno.

Design Pribil ProductionIČO: 06437176

Posunout nahoru