SPECIÁL COVID-19: AKTUALIZOVANÉ PODROBNÉ STATISTIKY Z ČESKÉ REPUBLIKY A SVĚTA →

Zemřel špičkový lékař Marek Beneš. Bylo mu jen 44

Aktualizace:
Hodnocení čtenářů5 Hlasování
56

Marku Benešovi, lékaři pražského Institutu klinické a experimentální medicíny (IKEM), Kliniky hepatogastroenterologie, bylo pouhých 44 let, když nyní v červnu podlehl krátké, ale těžké nemoci. „Byl kamarádem všech, nikdy nezapomeneme,“ truchlí za všechny jeho kolegy přednosta kliniky profesor Julius Špičák.

Téměř 20 let strávil lékař Marek Beneš v IKEMu, přičemž se záhy vypracoval na předního specialistu ve svém oboru. „Před několika lety si zvolil svébytnou, dynamicky se rozvíjející a velmi perspektivní superspecializaci – bariatrickou endoskopii a záhy se stal ve spolupráci s izraelskými a belgickými týmy mezinárodně uznávaným odborníkem,“ uvádí na facebooku IKEM profesor Špičák. Úmrtí oblíbeného lékaře nenechali bez povšimnutí ani jeho pacienti, kteří svůj smutek na sociálních sítích vyjadřovali ve velkém. Jako upomínku uvádíme toto video.

Zemřel špičkový lékař Marek Beneš. Bylo mu jen 44
Hodnocení čtenářů5 Hlasování
56

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

O nás

PressPort Magazín (ppmagazín.com; pressportmagazín.cz) je nezávislá zpravodajsko-publicistická platforma. Spuštěna byla dne 11. listopadu 2018. Vydává Pribil Production.

Další příspěvky
Znám jedno město s velkým a pečlivě vydlážděným náměstím