SPECIÁL COVID-19: Aktualizované statistiky z domova i ze světa →

Zemřel špičkový lékař Marek Beneš. Bylo mu jen 44

Aktualizace:
Debaty
Rubrika Debaty PressPort Magazínu, to jsou videa z diskusních pořadů našich spolupracovníků, ale i vlastních redaktorů.

Marku Benešovi, lékaři Institutu klinické a experimentální medicíny (IKEM), bylo pouhých 44 let, když nyní v červnu podlehl krátké, ale těžké nemoci. „Byl kamarádem všech, nikdy nezapomeneme,“ truchlí za všechny jeho kolegy přednosta kliniky profesor Julius Špičák.

Téměř 20 let strávil lékař Marek Beneš v IKEMu, přičemž se záhy vypracoval na předního specialistu ve svém oboru. „Před několika lety si zvolil svébytnou, dynamicky se rozvíjející a velmi perspektivní superspecializaci – bariatrickou endoskopii a záhy se stal ve spolupráci s izraelskými a belgickými týmy mezinárodně uznávaným odborníkem,“ uvádí na facebooku IKEM profesor Špičák. Úmrtí oblíbeného lékaře nenechali bez povšimnutí ani jeho pacienti, kteří svůj smutek na sociálních sítích vyjadřovali ve velkém. Jako upomínku uvádíme toto video.

PODPOŘTE
PressPort Magazín
DĚKUJEME
Zemřel špičkový lékař Marek Beneš. Bylo mu jen 44
Hodnocení čtenářů24 Hlasů
64
64

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

O nás

PressPort Magazín (ppmagazín.com; pressportmagazín.cz) je nezávislá zpravodajsko-publicistická platforma. Spuštěna byla dne 11. listopadu 2018.

Základní sekce jsou:

  1. PUBLICISTIKA
  2. DOMOV
  3. SVĚT

Tyto sekce a jejich rubriky jsou označeny svoji základní barvou (oranžová a červená) a články z nich je možno najít i v dalších rubrikách, zejména v sekci Přehledně.

Ostatní rubriky jsou zcela samostatné a jsou označeny příslušnou barvou.

Vydává Pribil Production.

Další příspěvky
Vědecká záhada: U stabilizovaných pacientů přijde sedmý den zlom