KOLÁŽ: PPM

Trauma herečky Julie Šurkové: v dětství jí zmizel otec, provozoval nevěstinec a nejspíš je dávno mrtvý

Na stříbrném plátně byla k vidění jako Monika ve filmu Bajkeři, roli dostala také ve snímku Přes prsty.

téma
Rubrika Téma se mj. zabývá závažnými kriminálními případy, které byly promlčeny. Zkoumáme i různé jevy napříč společností nejen v Čechách.

Známá herečka Julie Šurková v sobě nosí velké trauma. V dětství se jí ztratil otec. Mohl být zapleten do nekalých obchodů? Je mrtvý? A jak vůbec vyšetřování probíhá, anebo jde už o dávno promlčený případ?

„Prostě táta najednou nebyl. Samozřejmě jsem po tom celý život pátrala,“ líčí Julie Šurková, která poprvé v životě veřejně o traumatu promluvila v přiloženém videu. Je podle ní možné, že otec skončil zabetonovaný v nevěstinci, který provozoval s přítelkyní. 

„Případ ještě v tuto chvíli promlčen není. Je tomu šestnáct let, co táta zmizel. S promlčením nesouhlasím. Případný vrah mého otce nesmí být nepotrestatelný,“ konstatuje sympatická herečka s tím, že se celý život, zejména v dospívání, s tatínkovou ztrátou vyrovnávala. „Kdyby nebyl mrtvý, dávno by se ozval. Celý život to v sobě nosím,“ podotýká herečka. 

vaší podpory si vážíme
Zde můžete podpořit
PPMagazín
DĚKUJEME

Trauma herečky Julie Šurkové: v dětství jí zmizel otec, provozoval nevěstinec a nejspíš je dávno mrtvý
Hodnocení čtenářů0 Hlasů
0
0
Redakce

Základní informace

PressPort Magazín (na doméně ppmagazin.com) je nezávislá celostátní publicistická platforma s orientací na tradiční hodnoty, která ctí svobodu slova a zakládá si na slušnosti, konstruktivní debatě a přitažlivé vizuální formě. Spuštěna byla dne 11. listopadu 2018 a všechny práce byly vykonávány bez nároku na honorář. PressPort Magazín si od té doby vybudoval slušnou pozici, kdy naše články přebírají i mainstreamoová tuzemská média. Z pohledu mediálního trhu jde o hotový produkt.