KOLÁŽ: PPM

Netradiční rodina

Pirát Kolářík jde jenom příkladem v bourání mýtu tradiční rodiny.

Dovolenou mi zpestřilo sledování nejnovější kauzy Pirátů, a sice smutný konec náměstka Koláříka na ministerstvu vnitra.

Glosy
Publicistická rubrika Glosy sestává z názorových článků autorů, kteří spolupracují s PPMagazínem.

Piráti to řeší jako závažnou věc, ačkoliv podle všeho nebude mít záležitost trestněprávní dohru. Nechápu, proč tak plaší. Jsou přece odpůrci tradiční rodiny. Pořád se jí posmívají a mají pro ni jen slova pohrdání.

Pirát Kolářík jde jenom příkladem v bourání mýtu tradiční rodiny. Rvačka pod vlivem alkoholu mezi otcem, milenkou otce a matkou, během níž dojde k nabídce trojky a užití vystřelovacího nože, toť krásná ukázka, jak to chodí v netradiční, liberální rodině.

Že by se nad tím asi pozastavili lidovci, to by bylo pochopitelné.

Bývalý pirátský poslanec Lukáš Kolářík nakonec s okamžitou platností skončil ve všech funkcích souvisejících s Pirátskou stranou včetně vládního týmu. Vyzvalo ho k tomu vedení strany. Piráti by ale měli panu Koláříkovi naopak postavit sochu.

vaší podpory si vážíme
Zde můžete podpořit
PPMagazín
DĚKUJEME
Netradiční rodina
Hodnocení čtenářů0 Hlasů
0
0

Základní informace

PressPort Magazín (na doméně ppmagazin.com) je nezávislá celostátní publicistická platforma s orientací na tradiční hodnoty, která ctí svobodu slova a zakládá si na slušnosti, konstruktivní debatě a přitažlivé vizuální formě. Spuštěna byla dne 11. listopadu 2018 a všechny práce byly vykonávány bez nároku na honorář. PressPort Magazín si od té doby vybudoval slušnou pozici, kdy naše články přebírají i mainstreamoová tuzemská média. Z pohledu mediálního trhu jde o hotový produkt.