Taťána Kuchařová | FOTO: FB T. Kuchařové (převzato)

Taťána: dorazit domů a tam najít manžela převlečeného za ženu by mi jistě vadilo

Kolik dívek jí závidělo a přálo si být jako ona?

Je to bulvární téma a nechci řešit, kdo dal text žaloby požadující církevní rozvod novinářům. Nakonec, nemuseli to uveřejnit, nikdo je asi nenutil. Ale na rovinu řeknu, že dorazit z práce domů a tam najít manžela převlečeného za ženu, to by mi zcela jistě vadilo, a hodně.

Životní styl
Rubrika Životní styl sleduje současné trendy a popisuje je v názorových článcích.

A než se začnou rozčilovat progresivní pánové, doporučuji představit si, že se jim po večeři zjeví žena převlečená za hokejistu nebo piráta a mají následovat manželské radovánky. Nic proti soukromým zálibám, každého věc, ale potenciál narušit manželský život to rozhodně má.

A ještě. Totiž, vzpomeňme si, jak to bylo: Tatána Kuchařová v roce 2006 vyhrála Miss World. Krásná žena, které se otevřel svět. Mohla si vybírat, cestovat, užívat si pozornosti ctitelů, a kdyby se svými příležitostmi jinak naložila, tak nosit diamanty a pít šampaňské i k snídani. Nebo mít spokojenou rodinu a starat se stranou zájmu médií o kupu dětí.

A jak to dopadlo? Skončila ve svazku s již jednou rozvedeným Ondřejem, který se převléká za ženu a pochází z rodiny pravidelně skandalizované bulvárem. Teď, když se její manželství rozpadlo, čelí slovním útokům od lidí typu Kryštof Stupka (který se ovšem za svůj výpad už omluvil). A stojí před úkolem znovu založit rodinné vztahy, najít si nového partnera; pokud chce dítě, moc času nemá.

Je to velice smutné, a svým způsobem nás to vrací k různým moudrostem předků. Kolik dívek jí závidělo a přálo si být jako ona? Procházet se po mole a získat korunku královny krásy? Dávat rozhovory a usmívat se z obálek prestižních módních časopisů?

A dnes? Na druhou stranu, má dobré podmínky, je zdravá, hezká, jistě není hloupá, spousta žen je na tom mnohem, mnohem hůř. Přeju jí, aby se jí životní restart povedl. Přeji oběma, aby se dokázali usmířit a nalezli takový vztah, jaký jim bude vyhovovat.

vaší podpory si vážíme
Zde můžete podpořit
PPMagazín
DĚKUJEME
Taťána: dorazit domů a tam najít manžela převlečeného za ženu by mi jistě vadilo
Hodnocení čtenářů1 Hlas
35
35

Základní informace

PressPort Magazín (na doméně ppmagazin.com) je nezávislá celostátní publicistická platforma s orientací na tradiční hodnoty, která ctí svobodu slova a zakládá si na slušnosti, konstruktivní debatě a přitažlivé vizuální formě. Spuštěna byla dne 11. listopadu 2018 a všechny práce byly vykonávány bez nároku na honorář. PressPort Magazín si od té doby vybudoval slušnou pozici, kdy naše články přebírají i mainstreamoová tuzemská média. Z pohledu mediálního trhu jde o hotový produkt.