Member Directory

Od svých 19ti let pracovala na různých obchodních pozicích a v marketingu, poslední tři roky podniká. Zajímá se o tuzemské i zahraniční veřejné dění a studuje bezpečnostní politiku. Jejími oblíbenými autory jsou C. G. Jung, Erich Fromm a Friedrich Nietzsche.

Michael Hauser (*1972), český filosof, působí na Pedagogické fakultě UK v Praze a ve Filosofickém ústavu AV ČR. Založil Socialistický kruh (SOK), vydal knihy Doba přechodu (2021), Cesty z postmodernismu (2012), Prolegomena k filosofii současnosti (2007), Humanismus nestačí (rozhovor se Slavojem Žižkem) (2008), aj.

Autorka je advokátka a publicistka.

Autorka je advokátka.

Dočasné články v domácí a zahraniční rubrice, které jsou buď vlastní, častěji jde však o agenturní zprávy (ČTK aj.) anebo o úvodní část obsahu vybraných zpravodajských webů s příslušným odkazem. Poté, co již články ztrácí na aktuálnosti, jsou mazány.

XTV je internetová televize, od které PressPort Magazín přebírá vybraný obsah.

Bývalá reportérka Mladé fronty DNES. Psala především o zdravotnictví. V roce 2004 získala za své texty o diskriminaci cenu Journalist Award, kterou uděluje Evropská komise.

Autor je spisovatel.

Advokát. Věnuje se trestnímu právu. Vykonával funkci předsedy kontrolní rady ČAKu. Je šéfem kontrolní komise Jednoty českých právníků.

Základní informace

PressPort Magazín (na doméně ppmagazin.com) je nezávislá celostátní publicistická platforma s orientací na tradiční hodnoty, která ctí svobodu slova a zakládá si na slušnosti, konstruktivní debatě a přitažlivé vizuální formě. Spuštěna byla dne 11. listopadu 2018 a všechny práce byly vykonávány bez nároku na honorář. PressPort Magazín si od té doby vybudoval slušnou pozici, kdy naše články přebírají i mainstreamoová tuzemská média. Z pohledu mediálního trhu jde o hotový produkt.