Unikátní snímky z Letné: Protest očima uměleckého fotografa Davida Konečného

Vedle tuzemských sdělovacích prostředků informovaly o nedělní demonstraci na pražské Letenské i světové tiskové agentury.

Umění
Rubrika Umění se snaží zprostředkovat mj. věci, které unikají hlavnímu mediálnímu proudu.

Protest spolku Milión chvilek si nenechali ujít ani umělečtí fotografové. Prohlédněte si snímky, které mají kromě výpovědní (zpravodajské) předně uměleckou hodnotu. Autorem je David Konečný.

Konečný se věnuje dokumentární fotografii, v poslední době pak zejména zachycuje tváře (nejen) české literatury, divadlo před oponou i za ní a scény z každodenního života v České republice i za jejími hranicemi. Dlouhodobě dokumentárně spolupracuje s nakladatelstvím Větrné mlýny či Českým literárním centrem.

vaší podpory si vážíme
Zde můžete podpořit
PPMagazín
DĚKUJEME
Unikátní snímky z Letné: Protest očima uměleckého fotografa Davida Konečného
Hodnocení čtenářů0 Hlasů
0
0
Redakce

Základní informace

PressPort Magazín (na doméně ppmagazin.com) je nezávislá celostátní publicistická platforma s orientací na tradiční hodnoty, která ctí svobodu slova a zakládá si na slušnosti, konstruktivní debatě a přitažlivé vizuální formě. Spuštěna byla dne 11. listopadu 2018 a všechny práce byly vykonávány bez nároku na honorář. PressPort Magazín si od té doby vybudoval slušnou pozici, kdy naše články přebírají i mainstreamoová tuzemská média. Z pohledu mediálního trhu jde o hotový produkt.