KOLÁŽ: PPM

Kroupova zpráva je klamný cíl. Jeho smyslem je odvést pozornost

Je jisté, že vláda byla pod obrovským tlakem.

Dnešní zpráva serveru Seznam zprávy s názvem Hamáček chtěl v Moskvě vyměnit Vrbětice za milion Sputniků stojí za zaznamenání.

média
Rubrika Média mapuje dění ve sdělovacích prostředcích.

Je samozřejmě naprosto absurdní. Je třeba k ní přistupovat klidně a věcně.

Důvod pro zveřejnění je prostý. Úvodní šok z odhalení agentů vyprchal.

Veřejnost, ale opatrně i některá média začínají zkoumat podstatu kauzy. Důkazy, motivy, časové osy případu, souvislosti, vliv a jednání jednotlivých aktérů. To je velmi důležité. Kauza Vrbětice má příliš mnoho bílých míst. 

Myslím, že přesně v okamžiku, kdy si novináři sami začnou dávat do souvislosti dění v jednotlivých zemích a pochopí, jak probíhá, ve všech případech, tzv. proces ztotožnění, jim zároveň i dojde, o co vlastně v kauze jde. Pak už je na nich samotných, jak se rozhodnou pokračovat.

Je jisté, že vláda byla pod obrovským tlakem. 

Zpráva Seznamu (autor Janek Kroupa, pozn. red.) je klamný cíl. Jeho smyslem je odvést pozornost. Rychle přispěchat s novou šokující zprávou, která odvede pozornost.

Myslím, že Seznam Zprávy by měly být neprodleně zařazeny na seznam dezinformačních webů.

Když dáte miliardáři bez znalosti skutečné podstaty médií hračku v podobě názorového média, udělá z ní obratem nebezpečnou hlásnou troubu na ovlivňování veřejného mínění.

vaší podpory si vážíme
Zde můžete podpořit
PPMagazín
DĚKUJEME
Kroupova zpráva je klamný cíl. Jeho smyslem je odvést pozornost
Hodnocení čtenářů7 Hlasů
96
96
Komentátor

Základní informace

PressPort Magazín (na doméně ppmagazin.com) je nezávislá celostátní publicistická platforma s orientací na tradiční hodnoty, která ctí svobodu slova a zakládá si na slušnosti, konstruktivní debatě a přitažlivé vizuální formě. Spuštěna byla dne 11. listopadu 2018 a všechny práce byly vykonávány bez nároku na honorář. PressPort Magazín si od té doby vybudoval slušnou pozici, kdy naše články přebírají i mainstreamoová tuzemská média. Z pohledu mediálního trhu jde o hotový produkt.