Nebinární Pirátko

Jaroslav Plesl si dělá z pirátů legraci, když je paroduje jako nebinární osoby.

KOLÁŽ: PPM

Jak reagují významné osobnosti Česka na aktuální události posledních dní? Horké novinky, štiplavé glosy, zajímaví hosté. To je pořad Podtrženo, sečteno v XTV, který shrnuje ty nejdůležitější aktuality. Hostem tohoto dílu byl šéfredaktor MF DNES Jaroslav Plesl.

Podcasty
Nemáte čas anebo náladu číst? Poslouchejte. Rubrika Podcasty sestává zejména z diskuzních pořadů našich partnerů a spolupracovníků.

A komentuje i zprávu: Pirát Michálek žádá prezidenta, aby udělil milost páru odsouzenému za obchod s psychotropním nápojem.

„Pirát Michálek by měl žádat především své koaliční partnery, protože hlasy na to mají, aby změnili zákon. Veškerý hněv, který se tady obrátil proti soudci nebo soudkyni – nevím, kdo přesně to odsoudil, ale to jedno –, je mimo. Důležité je, že soudce se musí držet platného zákona. Jak může ten chudák soudce říct, že na zákon kašle? To nedělá Pirát Michálek dobře. Ať to řeší jako právník a ne jako nějaké pako,“ podotýká Jaroslav Plesl, načež si dělá z pirátů legraci, když je paroduje jako nebinární osoby.

vaší podpory si vážíme
Zde můžete podpořit
PPMagazín
DĚKUJEME
Nebinární Pirátko
Hodnocení čtenářů2 Hlasy
85
85
Diskusní pořady

Základní informace

PressPort Magazín (na doméně ppmagazin.com) je nezávislá celostátní publicistická platforma s orientací na tradiční hodnoty, která ctí svobodu slova a zakládá si na slušnosti, konstruktivní debatě a přitažlivé vizuální formě. Spuštěna byla dne 11. listopadu 2018 a všechny práce byly vykonávány bez nároku na honorář. PressPort Magazín si od té doby vybudoval slušnou pozici, kdy naše články přebírají i mainstreamoová tuzemská média. Z pohledu mediálního trhu jde o hotový produkt.