Miroslava Němcová | FOTO: Deník N (Gabriel Kuchta)

Ondřej Hejma vtipně o Němcové, která uvěřila, že je velká „státnice“

Ona už není ta pravověrná členky ódéesky, kterou kdysi byla. Ale ona je už duševně a programově dávno v topce

Sponzorováno
Podcasty
Nemáte čas anebo náladu číst? Poslouchejte. Rubrika Podcasty PressPort Magazínu sestává zejména z diskuzních pořadů našich partnerů, spolupracovníků, ale i redaktorů.

Jak je již jeho zvykem, důležité události minulého týdne komentuje Ondřej Hejma. Mimo jiné zprávu: Miroslava Němcová vyjela na Babiše kvůli vlakům. Vytáhla minulost.

„Ještě ke všemu. Mirka Němcová – to je ta Mirka, jak říkáme my znalci –, ta vlastně leze do rakve té topky. Ona už není ta pravověrná členky ódéesky, kterou kdysi byla. Ale ona je už duševně a programově dávno v topce. A provozuje úplně stejnou destruktivní politiku – Babiš, všechno špatně. Ono se to dobře poslouchá, mnoho lidí na to slyší,“ upozorňuje Hejma a popisuje političčinu kariéru.

vaší podpory si vážíme
Zde můžete podpořit
PressPort Magazín
DĚKUJEME
Ondřej Hejma vtipně o Němcové, která uvěřila, že je velká „státnice“
Hodnocení čtenářů2 Hlasy
95
71
Naše hodnocení
Diskusní pořady

Základní informace

PressPort Magazín (na doméně ppmagazin.com) je nezávislá celostátní publicistická platforma s orientací na tradiční hodnoty, která ctí svobodu slova a zakládá si na slušnosti, konstruktivní debatě a přitažlivé vizuální formě. Spuštěna byla dne 11. listopadu 2018 a všechny práce byly vykonávány bez nároku na honorář. PressPort Magazín si od té doby vybudoval slušnou pozici, kdy naše články přebírají i mainstreamoová tuzemská média. Z pohledu mediálního trhu jde o hotový produkt.