Stonjeková: Sekerník Prymula se Babišovi vyplatí

Andrej Babiš, ať už si o něm můžeme myslet cokoli, má tyhle politické hry zmáknuty hodně dobře.

Adam Vojtěch | KOLÁŽ: PPM

Jak reagují významné osobnosti Česka na aktuální události posledních dní? Horké novinky, štiplavé glosy, tentokrát v podání komentátorky Karoliny Stonjekové. Přečtěte si, nebo poslechněte její komentování aktuálních zpráv.

Podcasty
Nemáte čas anebo náladu číst? Poslouchejte. Rubrika Podcasty sestává zejména z diskuzních pořadů našich partnerů a spolupracovníků.

Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch rezignoval. Nemám se zač stydět, řekl

„Já bych neřešila otázku, jestli se má, či nemá za co stydět. On byl ministrem zdravotnictví v době, kdy by si s ním chtěl asi málokdo tuto roli vyměnit. Navíc byl pod tlakem premiéra, který ho zásadním způsobem – jak to říct – formoval. Posloužil k viditelnému gestu před volbami, kdy se nehodí klesající preference a je třeba udělat nějakou rošádu. Slušný sympatický hoch se musí poroučet, aby místo něj mohl nastoupit sekerník Prymula, to je před volbami dobrá taktika. Andrej Babiš, ať už si o něm můžeme myslet cokoli, má tyhle politické hry zmáknuty hodně dobře. A to je přesně ten důvod, proč na něj jeho oponenti tolik ztrácejí. A ono také není v jiných politických stranách mnoho ochotných obětních beránků, kteří ochotně orají, aby jiní mohli sklízet.“

vaší podpory si vážíme
Zde můžete podpořit
PPMagazín
DĚKUJEME
Stonjeková: Sekerník Prymula se Babišovi vyplatí
Hodnocení čtenářů3 Hlasy
91
91

Základní informace

PressPort Magazín (na doméně ppmagazin.com) je nezávislá celostátní publicistická platforma s orientací na tradiční hodnoty, která ctí svobodu slova a zakládá si na slušnosti, konstruktivní debatě a přitažlivé vizuální formě. Spuštěna byla dne 11. listopadu 2018 a všechny práce byly vykonávány bez nároku na honorář. PressPort Magazín si od té doby vybudoval slušnou pozici, kdy naše články přebírají i mainstreamoová tuzemská média. Z pohledu mediálního trhu jde o hotový produkt.